- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1603 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1603 Culés
6
Pedri od 10 spotkań odstaje poziomem. Nie wnosi zupełnie nic. Jest bezproduktywny. To samo z Destem, Pique, Araujo i niestety pierwszy raz Ter Stegen nie robi czegoś do czego nas przyzwyczaił czyli ofiarne ratowanie drużyny. Boję się, że Real na oparach może to wygrać. Oby tak się nie stało i może teraz będzie kilka dni odpoczynku więcej i coś im '' przeskoczy''
0
@abram3k To prawda. Pedri wyglada fatalnie przede wszystkim fizycznie.
1
@MaTt_BarcaFan to jest straszne. Plus te jego nie wykorzystane sytuacje. Ta patelnia z 13 metrów z Valencia. Bardzo źle się go ogląda. Moriba wchodzi walczy ale to jest za mało.
1
@abram3k Moriba tez nie wyglada dobrze. Wolny, mało zwrotny.
1
@abram3k czego wy się spodziewacie po 18 latku, który dopiero gra na wysokim poziomie rok i gra wszystko, ludzie XDDDDDD
0
jezeli on jest mało zwrotny to ja nie wiem
0
@RonnieVEB To nie można skrytykować jego gry bo ma 18 lat?
0
@MaTt_BarcaFan nie powiedziałem ze nje można, tylko oczekiwania od 18 jakis cudow przez cały sezon jest smieszne i nie na miejscu, i tak duzo radości nam dał w tym sezonie i pracuje w defensywie
0
@RonnieVEB po twoich ostatnich znakach można się domyślić, że Ty niedługo też będziesz miał 18.
0
@abram3k nie zgadłes, duzo osób używa tego wyrazu ;)
1
@RonnieVEB wyraz do którego pijesz nie ma miliarda D tylko jedno
2
@RonnieVEB Gość dostał powołanie do pierwszej drużyny, wiec mogę oczekiwać od niego jako kibic jakiegoś poziomu.
0
@abram3k są różne warianty tego wyrazu, im więcej D tym większa „beka”
0
@MaTt_BarcaFan gość dostał polowanie bo na to zasługiwał swoją grą czyli trenerzy widza więcej niż ty
0
@RonnieVEB Noo tak. A w meczach ostatnio gra słabo. Wiec teraz wracamy do punktu wyjścia.
0
@MaTt_BarcaFan zależy czego czekujesz, bo jezeli on w przeciągu 40 minut biega 5 km to chyba dobrze jest i oznacza, że pracuje dla drużyny, a ze nie dokładność przychodzi to każdy wie, Messi tez często nie dokładnie poda
1
@RonnieVEB W Barcelonie nie wystarczy biegać. Moriba wyglada dębowo. Takie jest moje zdanie.
0
@MaTt_BarcaFan dobrze, że twoje a nie trenera
0
@RonnieVEB DOBRA TO NIECH GRA DALEJ I NIE BEDZIEMY OD NIEGO NIC OCZEKIWAC BO MA W KONCU 18 LAT I MOZE SOBIE GRAC DALEJ W 1 SKLADZIE NIE DAJAC NIC W ZAMIAN