- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
0
Kogo wybieracie Busiego w Primoe czy Toure ?
Ja mimo iż szanuje Busqietsa i doceniam jego talent i grę to Jednak bardziej konkretny był Toure
8
@kaamil1910 Busi mimo wszystko.
1
@kaamil1910 Do duetu Xavi & Iniesta? Oczywiście, że Busquets.
1
@kaamil1910 Oczywiście, że Toure.
2
@kaamil1910 Toure. Ten miał uderzenie.
1
@kaamil1910 inne profile, do innych taktyk
8
@kaamil1910 Busi w prime to jest w top 3 najlepszych defensywnych pomocników w historii piłki nożnej, a do tego jest idealnie skrojony pod styl Barcelony. Wielki szacunek do Toure za to, co osiągnął z Barceloną oraz za grę w City, ale on nie ma podjazdu do Busiego.
0
@Zoker Wyższy poziom inteligencji boiskowej po prostu.
0
@Zoker Zależy też w czym .Ciężko ich porównywać.
5
@kaamil1910
Busquets w prime to najlepszy ŚPD w historii, zrewolucjonizował grę na tej pozycji.
"Kiedy patrzysz na mecz, nie widzisz Busquetsa, kiedy patrzysz na Busquetsa - widzisz cały mecz"
1
@Encore Kurcze, do Busquetsa to w sumie ciężko jest kogoś porównać. Chyba jedyny taki profil piłkatza, no może jeszcze Rodri.
0
@Stagiryta Kto wypowiedział te słowa bo wyleciało z pamięci? Guardiola?
1
@Stagiryta Toure tez był strasznym kotem
1
@Pawel13sz Problem polega na tym że ,,PRIME'' Toure to ofensywny pomocnik a nie defensywny.
0
@Pawel13sz
Wydaje mi się, że del Bosque, ale ręki bym sobie uciąć nie dał
1
@Stagiryta Del Bosque, zgadza się na 100%. Spytany też jakim piłkarzem chciałby być powiedział że Busim;)
0
@Pawel13sz Rodri przy Busquetsie z Prime to zwykły paź.
0
@daniel32778 Zgadza się, nie ma takiego drugiego jak Busi.