La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1742 Culés

4

Ciągle liczę na "efekt Laporty". Nigdy wcześniej nie byłem jego zwolennikiem. Jednak teraz liczę na to, że pan Laporta policzy wszystko i zdecyduje się na transfer topowej 9-tki! Aguero był wybitnym kotem na tej pozycji, jednak to było już jakiś czas temu i gość jest po kilku kontuzjach. Czy się sprawdzi? Nie wiadomo. Zobaczymy.
Oprócz jokera w postaci Argeńtynczyka, potrzebujemy kogoś jeszcze do ataku, kto zapewni bramki. Oczywiście opinie będą różne... Jednak Barca potrzebuje w tej formacji największej "renowacji".

konto usunięte

0

@Stoiczkow w tym oknie nie ściągnie 9-tki szansę na 9 z topu daje z 5% Fati może grać na 9 a jak widzę te wszystkie plotki z Neymarem to wydaje mi się że właśnie tak się stanie Fati 9 i po bokach Neymar jeśli przyjdzie lub Messi z Griezmannem

5

@Emhyr Fati to nie powinien narazie być zbytnio brany pod uwagę przy budowaniu kadry. Trzeba dać mu czas na wyleczenie i dojście do formy

0

@Emhyr Akurat Neymar jest daleko w moim osobistym zestawieniu potencjalnych wzmocnień. Zdecydowanie bardziej pozwalam sobie marzyć o Harrym, biorąc pod uwagę jego sytuację z kontraktem i pozycję "Kogutów". Jednak wiem, że jest to klub niezwykle trudny w ewentualnych negocjacjach. Tak czy inaczej uważam, że Harry dałby wszystko czego potrzebuje obecnie Barca.

konto usunięte

0

@Stoiczkow też chciałbym Kane'a ale to byłby chyba tak skomplikowany transfer jak Haalanda

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?