- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1228 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1228 Culés
3
Czego się dziwić. Koeman wyszedł składem z 2 ofensywnymi graczami. Guardiola się nie patyczkował i wychodził 3 napastnikami i 2 pomocnikami z dryblingiem i bardzo dobrym ostatnim podaniem. Kto niby ma te akcje robić. Zmiany też mocno zachowawcze. Na ligę to może wystarczy, ale w LM dostajemy na 1:0 i jest po meczu.
0
@SzahMatt Dlatego nie możemy grać 3 stoperami bo jak chcemy grać ofensywnie to tracimy gracza z przodu
0
@SzahMatt Wyszliśmy znowu bez skrzydeł i graliśmy na czterech OP.
0
@SzahMatt Guardiola też miał najlepszych pomocników w historii futbolu, Xavi i Iniesta to już były dość solidne marki w momencie przyjścia Pepa, a nie dzieciaków jak Puig, Ilaix czy Pedri którym jeszcze trochę brakuje
0
@SzahMatt a dziś wychodzi bez ataku i jakoś wygrywa...
0
@parpe Niby tak, ale nie do końca. Koeman sam wszystkich ofensywnych graczy odpalił. U Guardioli Tello potrafił zdobyć hat-tricka, albo Cuenca wyjść w pierwszym składzie na klasyk jak mu brakowało ofensywnych graczy. Koeman zostawiał tylko Messiego, Dembele i Griezmanna. Nawet w momencie kontuzji Busquetsa zamiast wpuścić tam Roberto, to wolał cofnąć jedynego pomocnika z golem De Jonga i wyjść zagubionym Moriba.
0
@jeyx77x wychodzi bez ataku? On wychodzi przecież 5 zawodnikami z golem. Na mecz z PSG wyszedł 5 ofensywnymi pomocnikami i wpuścił z ławki kolejnych 3 ofensywnych zawodników. Koeman w przypadku kontuzji Busquetsa cofie De Jonga.
Trzeba mieć na uwadze też klasę rywala. Atletico nie ma aż takiego kalibru z przodu jak PSG, a Koeman i tak się bał mocniej zaryzykować.