- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
AmigoBlancos
4
Ponownie mam 5 takich samych kuponów. Tak naprawdę to na dzień dzisiejszy czekam najbardziej:... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
7
Koeman nie spisał się źle w tym sezonie, wprowadził wielu młodych graczy, odzyskał Busquetsa i Albę, a zespół fizycznie i mentalnie wyglądał najlepiej od paru lat.
Ale trzeba mu wytknąć, że Barca w meczach z lepszymi rywalami wyglądała źle. Wyjątkami były dwa mecze w LM, z PSG i Juventusem na wyjeździe, a w pozostałych była drużyną gorszą, a kadrowo przecież wcale nie jest gorsza od takiego Atletico czy Juventusu.
Planowanie sezonu też nie było najlepsze, w pewnym momencie praktycznie całkowicie odstawił część piłkarzy i dla niego kadra składała się z 13-14 graczy. Widać, że niektórzy gracze zwyczajnie wyglądają na zajeżdżonych, co najlepiej widać na przykładzie Pedriego. Można się spierać, że nie miał kogo wprowadzić, ale było sporo meczy gdzie wejście Pjanica, Puiga, Firpo czy Trincao naprawdę nic by nie popsuło, a mogłoby odciążyć podstawową jedenastkę.
No i oczywiście, należy dodać też brak planu B - te same zmiany, spóźniony/brak reakcji na wydarzenia na murawie.
Oczywiście, brak odpowiednich wzmocnień czy kontuzje utrudniły mu zadanie. Ale nie zmienia to faktu, że wiele rzeczy w swoim warsztacie ma do poprawienia.
Jak dla mnie, to nie jest wcale taka oczywista sprawa czy powinien zostać na następny sezon. Jeśli będzie dostępny czołowy trener, który będzie chciał podpisać kontrakt z Barcą, to myślę, że właściwym ruchem będzie zatrudnienie takiej osoby. Z drugiej strony, jest pewniejszą opcją niż np. Xavi na ten moment.