La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 892 Culés

1

Słaba ta liga francuska i jej zasady. Jakiś bilans bramkowy zamiast bezpośrednich meczy, gdzie PSG było wyraźnie słabsze od Lille a może zgarnąć mistrza jak skończą z tą samą liczbą pkt. Mega słabe.

konto usunięte

0

@kuz a moim zdaniem bilans bramkowy bardziej sprawiedliwy.

1

@Dankhog Niby dlaczego? Skoro są dwie drużyny, które mają tę samą ilość punktów, to jak ocenić, która jest lepsza? Bo nastrzelała innym więcej, czy też może jaki mają bilans między sobą, w bezpośrednich meczach, czyli która była lepsza, kiedy grali ze sobą? Co jest bardziej sprawiedliwe?

konto usunięte

0

@Dari0G moim zdaniem bardziej sprawiedliwy jest bilans bramkowy gdyż odzwierciedla on formę drużyny przez cały sezon a nie tylko w dwóch momentach.

Poza tym, sędziowie mogą przekręcić drużynę w dwumeczu, zaś w całym sezonie liczba goli strzelonych - straconych nie jest mocno zależna od sędziów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?