- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
21
Spektakularny chłopak. Potencjał na poziomie Ansu czy Pedriego. Stawiam na debiut w pierwszym zespole już w kolejnym sezonie.
https://x.com/i/status/1392112706627510278
0
@ViscaBarca123 Jaki rocznik?
2
@kamiVeB 16 lat ma
1
@kamiVeB Rocznik 2004.
0
@ViscaBarca123 kolejnym sezonie w sensie tym najbliższym?
0
@ViscaBarca123 a jak z jego zdrowiem? bo coś mi się obiło, ze ma/miał jakaś dłuższa kontuzje
1
@masq Zgadza się.
4
@Roafson24 Wypadł na jakieś 2 tygodnie, więc to nie była długa przerwa. Na początku sezonu też był przez chwilę kontuzjowany (też jakieś 2 tygodnie). Poza tym żadnych problemów.
0
@ViscaBarca123 tyle jest tych obiecujących młodzików że już nie pamiętam wszystkich :D
1
@ViscaBarca123
Jak się Koeman czy inny trener uprze, ze nie pasuje do jego „stylu gry”, to zadebiutuje ale w innej drużynie niż Barcelona.
0
@ViscaBarca123 A czy to nie pomocnik w stylu Pedriego czyli, że jeden z nich ucierpi na swojej obecności czy mogą grać razem? Wiesz o co mi chodzi.
6
@Coutinho007 Myślę, że bez problemu mogą grać razem. Gavi ma trochę inny profil. Zaryzykuję i stwierdzę, że Pablo ma większy potencjał niż Pedri. Ale to już moja opinia. :D
0
@ViscaBarca123 Trochę martwić.może, że dla kogoś w przyszłości może nie być miejsca a tylu ciekawy pomocników jest utalentowanych obecnie. Nico, De Jong, Moriba, Pedri, Gavi, jeszcze dochodzi Collado, chociaż on pewnie za jakiś czas odejdzie na wypo lub sprzedaż.
0
@Coutinho007 A jeszcze jest Jandro. Ja myslalem, ze cos bedzie z tego mlodego co poszedl do Girony (Morer?), a niestety sluch o nim zaginal.
0
@ViscaBarca123 to jest skrzydłowy czy pomocnik?
0
@JimMorrisonFCB Nie Morer tylko Monchu, Morer to był PO z Barcy B
0
@Emhyr Pomocnik Środkowy.
0
@Coutinho007 kurcze to trochę słabo bo straszny tłok jest z tymi pomocnikami a żadnego skrzydłowego
0
@Emhyr Skrzydłowy jest, Konrad De La Fuente alw szansy jak nie dostaje, tak nie dostał :D
0
@Coutinho007 Konrad mi zaimponował w sparingach przedsezonowych później jakoś zniknął i ostatnio znowu strzelił mam strasznie neutralną opinię wobec niego
0
@Emhyr Innych skrzydłowych nie ma, chyba, że Collado traktujemy jako PS. A no i jest Angel jeszcze alw on młodziutki.