- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
3
Niestety nie dziwię się, że temat zwolnienia Koemana jest grzany w mediach bo jednak ta końcówka sezonu jest katastrofalna. Laporta z pewnością bierze pod uwagę prawdopodobieństwo, że kolejny sezon z Holenderskim trenerem może być równie wyboisty. Przekaz o zaufaniu do Koemana to jedno, a kalkulacja i branie innych możliwości pod uwagę to drugie. Zresztą słusznie. Każdy z nas powinien brać taką sposobność. Jeśli zwolni się jakieś topowe nazwisko w karuzeli trenerskiej to czemu nie. Podkreślam, cenię Koemana, doceniam w jak trudny okres trafił, podoba mi się jak wprowadził kilku zawodników, ale nawet pomimo bałaganu instytucjonalnego na jaki przypadł początek jego pracy, pomijając problemy kadrowe... to i tak finisz rozgrywek jest dramatycznie zły. Na to nie da się patrzeć wyłącznie w superlatywach.
0
@Ratamahatta mam też takie odczucia. Wreszcie w wielu meczach gra Barcy cieszyła pod wodzą Koemana i wiele z drużyny wycisnął, jego charakter, charyzma uważam że są bardzo potrzebne, jednak nie jest on dobrym trenerem sam w sobie. Wiele razy go broniłem, bo wreszcie po wielu latach były mecze w tym roku na które naprawdę czekałem z niecierpliwością.
Jednak finisZ rozgrywek i kluczowe mecze pokazały, że taktykiem jest bardzo słabym... wygral PK, Barca szła jak burza pierwsze 4 miesiące tego roku i w ciągu 3 męczy wszystko się zepsuło a po żadnym z tych meczów nie zostały wyciągnięte wnioski.
Dlatego myślę że w klubie zostać powinien ale może jako asystent? Albo inna funkcja?
0
@Ratamahatta Nie jest dramatycznie zły . Wystarczy cofnąć się kilka meczy wstecz i zobaczyć jaką serię bez porażek mieliśmy wcześniej. Piłkarze, zwłaszcza starszej daty są po prostu tragiczni. I nie zmieni tego żaden trener nie mając do dyspozycji piłkarzy których chce mieć. Tutaj potrzebna jest diametralna zmiana kadry, postawienie na piłkarzy których chce trener do swojego projektu i danie mu spokoju w tworzeniu drużyny. To co się dzieje od 4 lat w tym klubie to jest parodia a nie poważne zarządzanie.