- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1633 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1633 Culés
24
Chłopie, Ciebie po prostu nikt nie chce czytać oprócz laski i rodziny, którzy to robią z litości.
6
@BorzyKrzys Kto to?
24
@BorzyKrzys artysta powinien się bronić swoją sztuką a jeśli nie ma nic do zaoferowania prócz własnego przerośniętego artystycznego ego, to potem chcą by ludzie ich sponsorowali :D
10
@BorzyKrzys Pierwszy raz o typie słyszę, a widzę, że mu się też należy...
1
@BorzyKrzys Z tego co widzę to chłopak jest już bardziej znany dlatego, ze popiera ten podatek a nie z własnej sztuki. XD
4
@BorzyKrzys aż się zagotowałem jak przeczytałem co ten Kapela pie.doli. Takim artystom to się w pupie poprzewracało: pracować to mu się nie chce, najchętniej całe życie grałby na gitarce albo innym bębenku, napisałby jakieś bzdury o przysłowiowej dupie Maryny i jeszcze chciałby żebyśmy my uczciwie pracujący po 8-12 godzin dziennie składali się na tego pasożyta. A tfu, gardzę takim artystą.
3
@BorzyKrzys ten gościu to w ogóle jest hit. Na swojej stronie FB w tle ma grafikę mówiąca o tym, że chciałby żeby Polska nie istniała. W ogóle. Ale pieniążki od rodaków ciągnąć to chętny. Co za odpad.
0
@skubi99 Taki koleś, co się uważa chyba za lewaka, ale na lewicy nikt go nie lubi, więc jest maskotką liberalnych mediów.
0
@BorzyKrzys jak ta ustawa przejdzie to mnie szlag trafi... ja prdl... kupując dzieciakom papier do drukarki będę dopłacać do "artystów", bo a nuż użyję tego papieru do skserowania jakiejś książki! to jest tak pojeb... że brak słów!