- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 820 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 820 Culés
1
nie wiem czemu ludzie widzą taki problem w zmianie trenera na Xaviego, wszak Guardiola dostał posadę po roku trenowania drugiego zespołu.
tak, zaraz się każdy zesra, że to nie ta półka, nie ten mental, tamten miał duże szczęście i samych goat-ów.
jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że zespół nadaje się do głębokiej przebudowy.
0
@brzucho no Xavi nie chciał rok temu, dostał robotę ktoś inny więc niech pracuje, zmieniać trenera co roku?
0
@brzucho Tylko pytanie czy przyjdzie Xavi i powie: Roberto,Pique i Busi pakujcie walizy? Wątpię...
0
@brzucho I Xavi byłby tym trenerem, który by powiedział Busquetsowi, że jego rola musi sprowadzić się do ławki rezerwowych, albo do Pique, że już na niego nie liczy. Już to widzę. To wszystko musi się oczyścić przed jego ewentualnym przyjściem, za dużo jest między nimi sentymentów.
2
@MesQueUnClub_87 @MaziFCB Ale po co miałby posadzić obecnie naszego najlepszego pomocnika?
1
@Rewolucja123 Obecnie najlepszego pomocnika w pomocy, która obecnie nie nadaje się na LM i inne mecze na najwyższym poziomie. Tę formację też musimy wzmocnić bo z minimalistycznymi aspiracjami to my daleko nie zajedziemy.
0
@Rewolucja123 Zgodzę się, ale tylko w jednej formacji.Jeżeli gramy trzema ŚO Busi jest debeściak, ale w 433 i podobnych do tej formacji wariantach Busi nie ma prawa mieć w Barcy miejsca w pierwszym składzie.Jeżeli nie ma tej asekuracji z tyłu wychodzą jego braki w motoryce na które nie może sobie Barca pozwolić jeżeli chce rywalizować z tymi najlepszymi.