- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1679 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
24
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1679 Culés
1
Pytanko , oczywiście nie do wszystkich bo nie każdy ma tyle lat i nie pamięta starych czasów. Mianowicie kto według was był najlepszym prezydentem Polski od 1989 roku ? Jaruzelski, Wałęsa, Kwaśniewski , Kaczyński, Komorowski czy Duda ?
( memy z Kwaśniewskim zawsze na propsie " Kwaśniewski jeden człowiek odmienił losy wielu setek ") ;D
5
@kkbarca Aleksander Hrabia Kwaśniewski. Nie tylko pod względem poglądów, ale też klasy, w stosunku do rywali.
1
@kkbarca Ja politykę kojarzę tak od wyborów w 2015, ale tak jak się ogólnie patrzy z perspektywy to wydaje mi się że Kwaśniewski.
5
@kkbarca moim zdaniem Kwaśniewski. Człowiek elementny, który mimo łatki komunistycznego dygnitarza zaskarbił sobie sympatię społeczną. Inteligentny, nie kontrowrrsyjny. Lubił wypić? A kto nie lubi?
1
@Ratamahatta Elity 3 RP w pigułce. I jak ten kraj ma być traktowany poważnie?
4
@kkbarca Mimo, że Kwacha nie lubię starego komucha to trzeba przyznać, że spełniał się dośc dobrze. To raz a dwa jego żona robiła znakomitą robotę. Żadna inna pierwsza dama nie ma podjazdu do Pani Kwaśniewskiej.
0
@kkbarca niestety Kwachu, ale wybor miedzy dzuma a cholera
2
@kkbarca Tak jak koledzy również Kwaśniewski.Moze czasem popił sobie ,ale cóż prezydent gorszy :)
1
@Ratamahatta no dla mnie też zdecydowanie Kwaśniewski , chociaż te 100 zł mialo jakoś wartość, dziś to tylko zwykły papierek za który praktycznie nic już nie kupisz , bo to ledwie na zakupy podstawowe wystarcza.
0
@Kettger z klasą się zataczał ten komunistyczny kłamca wyborczy