- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 812 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 812 Culés
5
Oddać tego Pjanica jeśli ktokolwiek go chce i dać sobie spokój z człapakami grającymi na boki i do tyłu, a sprowadzić w końcu box to boxa mocnego fizycznie.
1
@Uukasz_93 De Jong jest Box2Boxem i Moriba. Nam brakuje generała 2 linii.
2
@Coutinho007 Generał przyjdzie, spokojnie. ;)
1
@Coutinho007 No i właśnie do De Jonga potrzeba takiego N'Golo Kante. My narzekamy tylko na stoperów, że to parodyści, ale ta ilość traconych bramek bierze się ze sposobu bronienia całej drużyny, nie tylko ich.
0
@Uukasz_93 jestem tego samego ZDANIA.
0
@Uukasz_93 Wystarczy zobaczyć jakie Babole sadzą nasi obrońcy w szczególności Lenglet, który jest elektryczny. Już mieliśmy 2x Box2Box Rakiticia i Vidala i wiadomo jak to wyglądało.
0
@Coutinho007 I właśnie takiego Rakitica z najlepszych czasów nam potrzeba.
1
@Uukasz_93 I w całej kadrze tylko Busquets potrafi coś rozegrać i posłać Krossową piłkę. My nie mamy nie tyle Box2Box bo jest Moriba co rozgrywającego do 2 linii w stylu Generała od lat.