- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1428 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
71 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Eklerek
4
Vinicius powinien być na czele z Messim, okradli przyjemnego Brazolahttps://x.com/i/status/20699369... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1428 Culés
0
- Był w stanie skakać i walczył do końca zimy - mówi Michal Doležal na temat Kamila Stocha, który w pierwszej połowie maja przeszedł w Krakowie zabieg usunięcia wyrośli chrzęstno-kostnej w prawym stawie skokowym. Nasz reprezentant z podobną dolegliwością zmagał się pod koniec 2014 roku w przypadku lewej nogi. Trzykrotny mistrz olimpijski dołączy do reszty drużyny podczas przyszłotygodniowego zgrupowania w Beskidzie Śląskim.
- W końcówce sezonu Kamil miał już ograniczoną ruchomość prawej nogi. Szczególnie w bucie skokowym, co powodowało ból. Na pewno miało to wpływ na jego wyniki - uważa Michal Doležal w odniesieniu do postawy trzeciego zawodnika klasyfikacji generalnej Pucharu Świata 2020/21, który na Letalnicy dwukrotnie nie awansował do punktowanej "30".
- Kamil nie jest typem zawodnika, który narzeka. Zacisnął zęby i dalej pracował. Był w stanie skakać i walczył do końca zimy - dodaje czeski szkoleniowiec w rozmowie ze Skijumping.pl.
- Od razu po Planicy rozpoczęliśmy poszukiwanie optymalnego terminu do wykonania zabiegu. Dyskutowaliśmy o tym z Haraldem Pernitschem i Aleksandrem Winiarskim. W zwykłym bucie też odczuwał dolegliwości bólowe, natomiast wykonał wiosenny trening siłowy. Nie było tak źle, jak w bucie skokowym - kontynuuje 43-latek.
Kto wie gdyby nie te dolegoiwosci może byśmy byli mistrzami świata w drużynie:)
0
@Criss18Barca nigdy nie rozumiem takiego "bohaterstwa". Ma kontuzję i nie jest w stanie notować dobrych występów to niech nie startuje.