- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1667 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1667 Culés
0
Media mówią o wyrzuceniu amigosów a wśród tych amigosów jest 3 naszych kapitanów +kolejny w kolejce Alba, więc jeśli Messi zostanie będzie on pierwszym kapitanem, a jak byście dobrali pozostałą trójkę? Imo wice MATS, 3. De Jong i 4. Nie mam kompletnie pomysłu bo jeśli czystki się udadzą nie będzie kogo wziąść
0
@kolo123 Inne media zapewne nadal informują że Neymar szuka domu w Barcelonie.
0
@Azi Nie potrzebna mi była ta informacja
1
@kolo123 wcześniej była zasada, że kapitanowie byli wybierani według stażu w zespole. A idąc tym tropem po zespole amigosów mamy Ter Stegena, Umtitiego i Dembele XD Następnie Coutinho i Lenglet.
Niesamowita ekipa by to była.
0
@cat_r37 no niby tak ale chyba jakoś przestało być to aktualne kiedy Masche został kapitanem zamiast Pique, a mam nadzieję jednak że z tych panów co wyminiles dwóch lub trzech nie będzie już w klubie
0
@kolo123 tak, tak. W ostatnim czasie faktycznie ta zasada przestała obowiązywać. Dlatego choćby Jordi Alba na szczęście nie został jednym z kapitanów.
Gdyby zakładać, że faktyczne Roberto, Busquets, Pique i Alba mieli odejść z klubu (co się nie wydarzy btw) to tu naprawdę ciężko wskazać kogoś na czwarte miejsce. Bo o ile Ter Stegen jest oczywisty, Frenkie pewnie bardzo prawdopodobny (mam wątpliwości czy słusznie) to z czwartym kapitanem mógłby być problem.
Chyba Araujo byłby najlepszym kandydatem. Ja bym go zdecydowanie widział nawet ponad Holendrem.