- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1631 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1631 Culés
9
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/polska-strzelanka-land-of-war-z-nowa-data-premiery-poszlo-o-swastyki-w-grze/mtnb5dz?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=_24h_&utm_term=autor_4
Niemcy ukrywają swoja historie odcinek 2137
Komentarz usunięty
1
@marcin62 ja wiem,ze od lat swastyki sa z DE zakazane,aby nie nakrecac nowych SiegHeil'ow.W PL chca pamietac,w DE jaknajszybciej zapomniec.
@Wilczeq a dlaczego ich tak nienawidzisz??zrobili Ci cos zlego??Osobiscie Tobie?
1
@SteuerFreiMoney to jest taka mentalność dziecka po lekcji historii które będzie uważało Niemców za wrogów bo wojna. Nasz największy partner biznesowy a ludzie dzisiejszemu pokoleniu wypominają wojnę...
1
@SteuerFreiMoney No ale to jest historia, nie mozna o niej od tak zapomnieć xD To tak jak z żołnierzami wyklętymi, mamy pamiętać tylko jacy to byli bohaterscy ludzie, a wyrzucić z pamięci, że części z nich zdarzało się spalić wioskę lub dwie? Bierzemy historię w całości na klatę a nie wybierajmy sobie wygodne fakty do pamiętania
0
@marcin62 no tak fakt,ze niemozna zaklamywac historii,ale tez nikt w DE jej nie zaklamuje,
Oni poprostu chca zapomniec,co mlodzi Niemcy moga za to,ze ich pradziadek mial w glowie papke zamiast mozgu od fety?
Duzy procent tez tych pradziadkow niechciala tego robic,ale byli zmuszeni.
0
@SteuerFreiMoney Niepamiętanie historii może doprowadzić do jej powtórki.
0
@marcin62 Nie, należy pamiętać o tych bohaterskich i pamiętać ale potępiać zbrodniarzy.
0
@SteuerFreiMoney już nie przesadzaj ze duży procent ludzi była przeciwko Hitlerowi. Bo tak nie było. Propaganda działała wybornie.
Zgodzę się tylko z tym, że nie ma co przekładać historii nad interesy, dzisiejsi Niemcy nie mogą odpowiadać za błędy swoich dziadków i pradziadków.