- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 978 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 978 Culés
1
Polska osiągnęła taki stan homofobii, że BMW na swoim polskim Instagramie nie zmieniło awatara na tęczowy:
https://www.instagram.com/bmwpolska/
https://www.instagram.com/bmw/
Co o tym sądzicie? Moim zdaniem trochę wstyd, że stawia się nas obok Rosji i krajów arabskich.
Komentarz usunięty
0
@Abominacja zmienione jest, marne prowo.
8
@Abominacja jaki homofobiczny kraj? Przecież te wszystkie korporacje robią to tylko i wyłącznie dla marketingu. Zobacz sobie jakie np. logo miało BMW czy Coca-Cola podczas 2 wojny światowej. Tylko debil może myśleć, że oni robią to, bo solidaryzują się z LBGT. Zarzucę na dole memem, tak dla zobrazowania:
https://memy.jeja.pl/688636,kapitalizm-to-taki-dobry-ustroj.html
0
@Abominacja No i po co prowokujesz ludzi?
0
@domin1515 Nie pochwalam wpisu użytkownika @Abominacja ale LGBT to nie tylko osoby homoseksualne.
0
@Kurkmen gdyby Polska była bardziej tolerancyjna to uznaliby, że warto zmienić awatar a tak to postawili nas obok krajów arabskich
1
@MesQueUnClub96 w jaki sposób prowokuję?
1
@Abominacja Porównując nas do krajów arabskich gdzie za homoseksualizm jest więzienie.
5
@Kurkmen oj wychodzą z podziemi, wychodzą. I co ciekawe możemy za to podziękować Pis-owi. Masakra.
Jeśli mówimy o prawach to mamy jako naród, większość - żyjemy, chcemy żyć w demokratycznym Państwie mamy prawo nie chcieć tej propagandy i mody na Lgbt. Jaki masz z tym problem panie z Antify?
Abominacja to idealny nick.
0
@MesQueUnClub96 porównuję Polskę i te kraje tylko wedle tego jak patrzą na nie wielkie korporacje i niestety patrzą tak samo.
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/034/229/Bethesda_Pride_Month_Logos_Banner.jpg
0
@Majkel34 nie ma w sumie sensu toczyć dyskusji z kimś takim. Idę pogadam ze ścianą, bo ona przynajmniej nie zmienia poglądów jak korporacje, które w zależności z której strony wiatr wieje, to się ustawiają w tym kierunku.