- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1093 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1093 Culés
19
Uwaga, obejrzałem w końcu cały hejtpark z Sidneyem. W zasadzie nie ma co się odnosić do jego bredzenia o tym że skoro x krajów tak robi to musi być to dobre bo przecież Niemcy czy Holendrzy nie daliby się oszukać (XD).
Najbardziej zdziwił mnie fakt, że gość przez 3h mówi o kulturze, o tym jak kultura jest ważna, a jednocześnie na wizji krzyczy, wchodzi każdemu w słowo, nie potrafi użyć logicznych argumentów tylko rzuca hasłami typu "kłamstwo!" , "Posłuchaj ja ci wytłumaczę!", "To lobby jankesko-chinsko-amerykanskie!". Pan Sidney powinien rozwój kultury w kraju zacząć od naprawy swojej własnej, osobistej.
1
@busquets5 Kolejny odklejeniec i tyle
1
@busquets5 "czy uważasz że Niemcy są głupi?" Szkoda że nie udowodnił, że nie są
4
@Martwy słuchanie "otwieram wino ze swoją dziewczyną" już nigdy nie będzie takie samo.
3
@Transu96 stanowski obozami koncentracyjnymi w kontekście tego że "Niemcy mają dobre pomysły" totalnie go zaorał i zezłomował.
3
@busquets5 Mnie w tym wszystkim najbardziej zaskoczyło to w jak buńczuczny sposób wyśmiewał wszelkie argumenty o wzroście cen. Jakby to było jakieś novum, ze koszt opłat czy podatkow jest przenoszony na konsumenta.
0
@busquets5 Gość gadał głupoty, ale mimo wszystko czuło się, że coś tam ma do powiedzenia i miał szacunek do innych w przeciwieństwie do oświeconego poety.
2
@Nieznajomy a moim zdaniem zakrzykiwanie każdego kto ma odmienne zdanie i próbuje je wyrazić to jest przeciwieństwo szacunku