- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1530 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
118
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
Danny Gaucho
11
☎️ Nie mam pamięci do Mundiali. Jakie te Mistrzostwa Świata w 2014 roku były... zaskakujące... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1530 Culés
0
Svitolina już poza turniejem. Z top10 zostają poza Igą tylko Kenin i Williams
0
@mekston Szkoda ze i tak Iga za duzo nie awansuje po tym turnieju.
0
@mekston ja uważam że najgroźniejsza jest Azarenka jak jest w formie to jest to top.Klasyczny bum bum.Z Wiliamsem temat jest prosty zagrasz na nią przegrasz ruszysz ją po rogach jest po niej.Ziemia to nie są jej korty.W poruszaniu się po korcie Azarenka bije Wiliams dlatego będzie najgroźniejsza .Z Kenin nasza tutaj wygrała więc powinno być dobrze.
0
@lukaszbarca15 yy?
0
@Cvzx chodzi mu o rakning - Iga wygrała RG rok temu, więc de facto "jedynie" broni swoich pkt rankingowych.
0
@lukaszbarca15 nie, ale wygrana tutaj da podstawy do awansu po kolejnych imprezach gdzie tych punktów było mniej.
0
@mekston ale czy reszta zawodniczek z topu nie straci i tak punktów skoro odpadają tak szybko?
0
@Borneo oczywiście Azarenka może być bardzo groźna, choć skoro przy Williams pisać, że ziemia to nie jej korty to w przypadku Azarenki można napisać to samo.
Zdeycdowanie u niej hard to dużo dużo lepsza nawierzchnia.
1
@Verema rok temu też odpadły szybko albo w ogóle ich nie było. W finale była Kenin, ale poza tym tylko z top10 Svitolina była w 1/4. Coś straci ale nie bardzo dużo.
0
@mekston Iga ma duzo na wimbledonie do zdobycia.
0
@mekston tak tylko różnica jest taka że Azarenka generuje zbliżoną siłę do wiliams ale znacznie lepiej się porusza i ma lepszy zasięg od wiliams.Jeśli będzie miała dzień może igę skrzywdzić.Z wiliams wiadomo co trzeba zrobić grać jej na boki.
0
@Borneo też uważam, że Azarenka jest groźniejsza niż Williams, ale ziemia to też nie jej nawierzchnia - we French Open tylko raz półfinał zrobiła.
0
@mekston zgadza się tylko jak jest w formie to przestaje mieć to znaczenia.Groźna jest ta co svetoline pokonała.Łatwo nie będzie.
0
@Borneo a moze wlasnie bedzie. Oststnim razem wygrala bez straty seta a i w Rzymie zaprezntowala duza forme.
0
@mekston zobaczymy trzymam kciuki za nią i czekam na mecz na drugi Magdy też:)