- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 641 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 641 Culés
5
Piękne chwile są jak piwo. Szybko się kończą
2
@DaPidejpi tej, ale wymyśliłem życiowy i głęboki tekst xD
2
@DaPidejpi Ale to było głębokie DaPi.
0
@LeoMessiah Dziekuje. Najlepsze teksty wychodzą na spontanie, tak jak najlepsze akcje w życiu.
O shit, kolejny głęboki tekst. Od dziś jestem wieszczem narodowym
1
@DaPidejpi lepiej, już nic nie pisz, bo wyraźnie tracisz kontrolę :)
1
@EleanoR jestem poza kontrola, zabrać nic już mi nie mogą
2
@DaPidejpi Piwo możesz dokupić , pięknych chwil nie!
"Głęboki" tekst, prawda? Sama wymyśliłam.
0
@izabella można tez na to spojrzeć i z takiej strony. Studiowałaś polonistykę, lub filozofię?
Ps. Piękne chwile są wtedy gdy ma się piwo
0
@DaPidejpi LaRambla zabrała Ci czas, ale teraz na to srasz.
2
@EleanoR ohoho, kolejny Mickiewicz. La Rambla to kuźnia talentów. Ra Lambla nie zabrała mi czasu, bo to ja jej daje czas
1
@DaPidejpi czas... od teraz zacznij odejmowac rok po roku z tych lat które przeżyłeś do tej pory i w momencie gdy dojdziesz do zera, twój czas dobiegnie końca.
#wrozbitaEleanoR
0
@DaPidejpi A jaka to różnica , co ja studiowałam? Studiowałam, fakt. Najważniejsze na LR powinno być to, że kocham Barcelonę.
A tak ogólnie może mnie ktoś "oświecić", co się dzieje na tej stronie i o co chodzi?
Ja autentycznie nie jestem w temacie. Zdążyłam jedynie zauważyć, że coś się dzieje.
0
@izabella żeby opisac co się dzieje na La Rambli to trzeba by przewodnik 500 stronny napisać
0
@DaPidejpi 500 stron ,powiadasz. Takie grube to ja tylko dobre książki czytam. I to też z przerwami. 500 stron najlepszej lektury na raz się na da łyknąć.