- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 795 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 795 Culés
1
Odkąd Juve kupiło szczęsnego powtarzałem, póki taki klub jak juventus będzie miał takiego bramkarza nic nie osiągnie, i dzisiaj moje słowa stają się faktem i kolejne sezony będą tylko potwierdzeniem. Dopóki ktoś nie zrozumie że ten pseduobramkarzyna to poziom 15 zespołu serie A tak długo Juventus nie doda ani jednego trofeum do gabloty. Liga mistrzów jest ich odległym marzeniem, a na dziś to nawet włoska im ucieka, fartem się na czwarty slot złapali
9
@MrKozamm co ty pierdolisz ziom
0
@soczeq Nic, Szczęsny po prostu od czasów Arsenalu się nie rozwinął i jest przeciętnym bramkarzem z napompowanym balonem
1
@soczeq Jasne, że gość przesadza, ale trochę w tym racji jest. Szczęsny to nigdy nie był i nie będzie poziom Courtois, Oblaka, Ter Stegena czy Neuera.
Jak dla mnie to Wojtek jest bardzo dobrym bramkarzem, ale na zespoły pokroju Totków czy Dortmundu.
0
@soczeq Spójrz na drogę Fabiana i Szczęsnego, oboje w podobnym czasie odeszli z Arsenalu, Fabian czy w Swansea czy w West hamie zawsze zbierał oklaski i był ulubieńcem fanów a Wojtek? Meh, 50/50 W romie za nim nie tęsknią, w arsenalu też nie, a w Juve tymbardziej by za nim nie tęsknili gdyby przyszedł Donnarumma
0
@Boogmacher Ale Szczęsny nawet na świecie nie ma opinii top bramkarza bo po prostu nim nie jest. Dlatego dziwił mnie komentarz bo kolega wyżej napisał to tak jakby wszyscy uważali go za bramkarza na poziomie Oblaka czy Ter Stegena. Jeśli chodzi o naszą Reprezentację to tak dobrze że broni bo jest lepszy od Fabiana i tyle. Każdy trener na niego stawia jako podstawowego bramkarza więc coś w tym jest. Juventus też za bardzo nie ma wielkiego wyboru co do nowego bramkarza który będzie lepszy od Wojtka więc dalej tam będzie bronił.
0
@MrKozamm Szczęsny jest dużo lepszym golkiperem od legijnego Fabiański ego.