- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
3
Bruno Fernandes z bramką.Klasa jak zwykle.
7
@Encore Z karnego?
0
@VenoM Żałosne byku
3
@Encore Nie żałosne tylko prawdziwe xD.
1
@KapitanKnykiec Tak z karnego ma 27 bramek i 18 asyst
1
@Encore
Znów pokazał skillsy? :P
0
@Gomess To samo można wstawić z de bruyne z Chelsea
0
@Encore No połowa jego bramek to karne, więc troszkę zabawnie to wygląda xD
0
@Encore Wiem, nic do niego nie mam ale ten filmik śmieszy mocno moją chorą głowe.
0
@Encore Czy tego chcesz czy nie, Bruno Fernandes nieodłącznie kojarzy się z rzutem karnym xD.
0
@KapitanKnykiec Bo ludzie mają ból dupy że wszystkie karne zamienia na bramkę.
0
@Encore Mi to wisi, ale zdania nie zmienię, Bruno będzie zapamiętany z karnych.
0
@KapitanKnykiec Ja go pamiętam z tego że był w tym sezonie najbardziej kreatywnym pomocnikiem w lidze.Nikt nie kreuje tylu sytuacji co Bruno.
0
@Encore Wielkich szans wykreował bodaj o jedną więcej od KDB, tyle że Belg grał z 10 spotkań mniej.
0
@KapitanKnykiec 133 do 80 kluczowe podania
0
@Encore Ładna statystyka ale nie o niej pisałem.
0
@KapitanKnykiec Bez porównania w tym sezonie Bruno i kdb.
0
@Encore Dokładnie. Jeden z dubletem drugi z powołaniem na Euro :P
0
@KapitanKnykiec Idąc tym tokiem Kane jest beznadziejny xD
0
@Encore Chłop się marnuje w Tottkach.
0
@KapitanKnykiec Nie no jest słaby jak Bruno. Nic nie wygrywa. Zwykły średniak.
0
@Encore W końcu coś z czym można się zgodzić. Peace
0
@KapitanKnykiec Ogólnie nie lubię oceniania piłkarza po trofeach bo niektórzy nie mają szans na nie.
0
@Encore Ja też nie, dlatego ZP dla Kante to dla mnie totalna abstrakcja.
0
@KapitanKnykiec Nie dostanie jej raczej
0
@Encore I bardzo dobrze.