- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1637 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1637 Culés
0
Jaka tym razem jest wymówka, że najlepszy piłkarz w historii footballu jak niektórzy określają Lewandowskiego zagrał totalny paździerz? Musiał się cofać do środka, nie miał z kim grać czy nie dostawał podań? A on musi mieć zidane, de bruyne i Messiego żeby strzelił gola. Nie miał z kim grać? Jak popatrzymy na klasę piłkarzy Słowacji i Polski to raczej hamsik może powiedzieć, że nie miał z kim grać.
3
@Djzordon Kto uważa, że Lewandowski to najlepszy piłkarz w historii futbolu?
0
@Djzordon nikt nie uważa lewego za najlepszego w historii. Messi wg nas, Ronaldo wg kibiców Realu. Messi, Ronaldo, Pele, Maradona wg większości osób nie związanych z RM i FCB:)
0
@tristan87 Nikt nie uznaje za największego w historii, prędzej na ten moment może być największy
0
@Djzordon Gdzie on ma w Bayernie Messiego, De Bruyne i Zidane xDD
0
@takisobiektos to była hiperbola. Jeżeli by miał Messiego de bruyne i zidane w kadrze to może by strzelił.
0
@Djzordon przecież zz to beznadziejny trener, gorszy od Koemana:) zz jako piłkarz grał w realu wiec w twojej skali nie ma nawet podjazdu do Ronaldinho, Iniesty czy Xaviego:)
0
@LUPR piłkarz fantastyczny, trener fatalny.
0
@Djzordon piłkarz fantastyczny i trener tak samo. Wygrał więcej LM niż Gurdiola i Ferguson. Dobrze, że ostatni sezon spierdolił chociaż:)
0
@LUPR wygrał potrójną koronę i 13 mistrzostw kraju?
0
@Djzordon nie mówię, że jest lepszy ale genialny. trenuje też 8 lat krócej niż Guardiola