- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
14
Luis Enrique ponownie w Barcelonie? Złożona sprawa. Swego czasu posiadał jedno z najlepszych tridente w historii futbolu, przestawił drużynę na bardziej bezpośrednią grę, co było dobre ze względu na kuśtykającą tiki-takę. Potem nadeszły dużo gorsze chwile. W Reprezentacji Hiszpanii pokazuje, że nie boi się stawiać na zmianę pokoleniową i rozwinął się pod względem ataku pozycyjnego oraz posiadania piłki. Mógłby być bardzo ciekawą alternatywą na wypadek niepowodzeń Koemana. Takim trochę miksem z dwoma opcjami ustawień do wyboru. Moim zdaniem rozwinął się jako trener - szczególnie taktycznie. A już wcześniej był dobrym motywatorem. Zobaczymy, co La Furia Roja pokaże w dalszych fazach ME. Jednak warto mieć koło zapasowe. Bo kto więcej? Bielsa? Loew? Xavi? A może Ronald stanie na wysokości zadania?
18
@Cochise mówi się, że Enrique wszystko zawdzięcza MSN. Dziś Deshamps odpada z euro mając w składzie same gwiazdy i glebie składu na trzy, cztery drużyny. Luis Enrique to fachowiec
0
@jeyx77x Ten sam Didier 3 lata temu wygrał MŚ, później jest gorzej, Lucho największe sukcesy święcił w 1 sezonie z Barcą, kolejne sezony gorsze. Santos 5 lat temu sięgał po ME, teraz odpada w 1/8, Loew z biegiem czasu wyglądał coraz gorzej w repce. Zdecydowanie łatwiej wejść na szczyt niż się na nim utrzymać, a ponowne wejścia w klub są mega ciężkie i rzadko się udają.
0
@jeyx77x Lucho całkowicie odmienił nasz styl. Uwielbiałem to jak po paru sekundach przenosiliśmy się spod własnej bramki pod bramkę przeciwnika.