- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
37 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
28 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
0
Pytanie do mistrzów kuchni :D
Zdarzyło się tak że zakupiłem kebaba (korytko/kapsalon), ale nie mogłem go niestety wówczas zjeść. Odłożyłem go do lodówki w domu i chciałbym go sobie teraz odgrzać w piekarniku?
Czy ktoś ze swojego doświadczenia podpowie jaki tryb, temperaturę i czas ustawić? Kebab zapakowany w sreberko. Czy 180 stopni, termoobieg, 20-30 min będzie git, czy może ktoś zaproponuje lepszą opcję? Chciałbym żeby był jak najświeższy i jak najcieplejszy :D
1
@Piorun Ja bym go wsadził do mikrofalówki :p
0
@don'T.R.I.P.e a na ile? :D i jaki program?
0
@Piorun chłopie to tylko kebab. Jeśli już musisz mieć to tak perfekcyjnie zrobione, to otwórz kebaba mięso odłóż na bok surówki na bok, łyżka zgarnij sosy, wsadz sama bułkę do piekarnika, mięso do mikrofali na minutę, na program mega zajebisty, pozniej wyjmij bułkę posmaruj z powrotem tym sosem, włóż mięso, zimne surówki i smacznego. Jakąś fizykę kwantowa z odgrzewania kebaba próbujesz zrobić.
Wsaadz to na 30 sek do mikrofali i zajadaj. Ale ostrzegam sosy też się grzeją i surówka.
XD
0
@Muszynianka kolego spokojnie. Kiedy rozmawialiśmy o tenisie to było okej, po co od razu naskakujesz? ^^
0
@Piorun oj nie nie, przepraszam jeśli odebrałeś to jako atak. Nie tak to miało wyglądać. Podałem po prostu 2 opcje podgrzania kebsonka.
0
@Muszynianka oki, w takim razie luzik ^^