- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1664 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1664 Culés
2
Kiedyś mi zabraklo jednego punktu do zdania matmy, ale na pierwszej poprawce zdałem na 50%.
Później się chwaliłem, że zdałem za pierwszym. Można? Można.
0
@michaleu Z tych liczb wynika jednak, że kariery w informatyce nie zrobisz.
5
@michaleu Ja miałem kumpla, który się przed ludźmi popisywał mówiąc, że nie wie jak to można zarabiać mniej niż 5k na rękę, a potem wyciągał mnie na fajkę, by poprosić, bym mu piwo postawił. Można? Można xD
1
@Comentateiro a po co w informatyce matematyka? Wytłumacz to informatykowi z 15 letnim doświadczeniem w zawodzie :)
0
@Ghotti Jeśli mówimy o programowaniu to dużo zależy od dziedziny w której się pracuje, np. w web dev (szczególnie front end) nie ma praktycznie wgl matematyki, natomiast w game dev jest dość sporo i matematyki i fizyki. Jeżeli mówimy o zwykłym IT no to już całkowicie zero matematyki.
2
@Ghotti Ale masz pracę jako programista (bo to w sumie miałem na myśli) czy serwisman? Bo jednak z założenia programiści mają najczęściej myślenie matematyczne na wysokim poziomie, przynajmniej każdy z tych, których znałem wyróżniał się z matmy. Choć, oczywiście myślenie w językach programowania obejmuje inne korytarze.
Z pewnością programistami nie zostają humaniści.
1
@patry295 u mnie w pracy to już świętej pamięci kierownik prosił pracowników o papierosa. Zresztą dyrektor nic lepszy nie jest ;) ten pierwszy zmarł na raka płuc.