- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 626 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 626 Culés
10
Pep Guardiola: "Wyobrażam sobie to, że jeśli będziemy chcieli sprowadzić jakiegoś piłkarza Barcelony czy Realu Madryt za 100M euro, to te kluby nie będą narzekać. Będą zachwyceni." [TV3] (via: BarcaInfo)
20
@Messibestplayerintheworld Pep, Pepie, Pepciu, Pepuniu... filigranowy francuz za 100mln please
17
@Messibestplayerintheworld Dwóch Francuzów i Brazylijczyk. Pep musisz.
1
@Messibestplayerintheworld Zależy. Jak umtitiego czy odriozole to będą zachwyceni. Jak Pedriego lub Fede to nie do końca:)
0
@LUPR Fede to by spakowali i wysłali Fedexem. Gość nie wywalczył sobie miejsca...
1
@PatrykBarca co? Przecież Valverde będzie grał dużo. Jaka sprzedaż? Gość jest nietykalny a i on sam nie chce odchodzić. Z pomocników to Isco jest do wywalenia
0
@VegetaPolska Tam połowa jest do wywalenia. Fede grzal lawe bo oni nie robili zmiany pokoleniowej. Grał Case, Kroos i Modric. Fede był 4 pomocnikiem . Jest jeszcze Odeegard który też musiał uciekać przez brak rotacji. Nie mówię że in jest słaby, ale nie jest wart 100mln. Więc tylko by zarobili...
1
@PatrykBarca Ma 22 lata, grał świetnie i ma wartość rynkowa 70kk. Ogromny talent i materiał na zajebistego grajka. 4 pomocnikiem może i był ale nasza obronę w klasyku wy*****ał jak dzieci. Ma jeszcze okazję na rozwój. Imo jak nie kupią mbappe ani haalanda to będzie ich najlepszy zawodnik za 2-3 lata. Pedri też ma wartość rynkowa 70kk a za 100 jest nietykalny.
1
@PatrykBarca @LUPR moje przewidywanie jest takie że za Ancelottiego powróci 10. I Odegaard sobie pogra więcej. Fede też będzie grał dużo, modric trochę mniej, kroos i case po równo. Będą się zmieniać. Sprzedaż cebuli, Isco i innych wraków. Marcelo zostanie na ostatni sezon i odejdzie w chwale. Będzie miał dobre pożegnanie.
0
@VegetaPolska Ciężko odejść w chwale grając taką kaszanę i jako taka legenda brać każdy dolar z umowy mimo prezentowanego poziomu... Chociaż pożegnanie pewnie dostanie. Casemiro jest dużo bardziej fizycznym zawodnikiem niż kroos więc będzie grał więcej. Modric w takiej formie też nie będzie grzal ławy. Patrząc na wasze skrzydła i bogactwo w pomocy już chyba lepiej 4-4-2 nie ważne czy przyjdzie haaland, mbappe czy nikt.
0
@LUPR Ja nie mówię że to zły zawodnik . Ale w lidze rozegrał połowę minut mniej od Pedriego. Ma 22 lata ale jego wartość po sezonie zamiast pójść do góry to spadła o 5mln. Jeżeli dalej będzie grzal lawe to nie będzie lepiej. A na to się zanosi bo do gry jest 4 lub 5 z pomocników. Więc w tym wypadku 100mln jest do przemyślenia.