- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1764 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1764 Culés
2
Wczoraj Argentyna zagrała chyba najgorszy mecz na Copa, no może poza pierwszymi 10 minutami. Sporo niedokładności, złe decyzje, słaby pressing, zmarnowane ze 2 setki, ale też błąd trenera przy wystawieniu wyjściowego składu. Trzeba pochwalić Kolumbię, bo grała odważnie i z pomysłem, miała też swoje okazje. Być może Argentyna miała gorszy dzień pod względem fizycznym, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Nie można jednak pominąć faktu, że sędziowie na Copa są na bardzo kiepskim poziomie (a może być jeszcze gorzej w finale z gospodarzami), podobnie jak murawy na boisku. Wczoraj nie uznany ewidentny karny dla Albiceleste, który nawet nie został chyba sprawdzony przez VAR, a jeśli był, to nie wiem jakim cudem nie została podyktowana 11. Mnóstwo brzydkich fauli, szczególnie ze strony Kolumbii, w której przynajmniej jeden zawodnik powinien wylecieć z boiska za 2 żółte kartki, gdyby sędzia wykonał swoją robotę poprawnie. Fajnie, że Leo dotrwał do końca meczu bez kontuzji (po jednym z fauli na nim, krwawiła mu kostka), bo mnóstwo było ataków na niego. Wydawało się, że 6 żółtych kartek jakie wyłapał zespół Yerryego Miny, to były po przewinieniach na Messim. Jednak jest finał i to najważniejsze. Argentyna ma wszystko, żeby go wygrać, tym bardziej, że na pewno będą podbudowani po wygranej w karnych, jednak Scaloni musi trafić ze składem, bo do tej pory to różnie z tym bywało, a sama drużyna musi zagrać znacznie lepiej niż w meczu z Kolumbią i nie marować 100% sytuacji na strzelenie goli! Oby tym razem się udało - Vamos Argentina!
5
@Pilka_jest_okragla W finale sędziowanie będzie jeszcze gorsze dla Argentyny, radzę wziąć leki na uspokojenie przed oglądaniem popisów sędziego. :p
3
@AlicjaFCB Masz rację, spodziewam się sędzowania pod Brazylię, tym bardziej Argentyna musi się spiąć i nie dać im szans na wypaczenie wyniku.