- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1054 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
Deathwing112
0
Nie uważacie, że nałożenie ograniczeń co do godzin pracy lekarzy jest głupie i bezsensowne?... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1054 Culés
5
W najważniejszym meczu Hiszpanii na Euro na SO wychodzi Garcia, który w sezonie za wiele nie pograł. Tymczasem ten świetny Pau Torres z którym na obronie Hiszpania tracila dużo goli siada na ławce. Znamienne.
0
@VenoM Pau Torres to taki Langlet. Daleko z nim od Barcelony. Eric wydaje się o wiele pewniejszy
0
@jeyx77x Piłkarz dobry na średnie klubu, ale pod presją psycha nie wyrabia?
0
@VenoM Ale co psycha nie wyrabia? Lucho wiedział, że Włosi będą grali z kontry i zwyczajnie potrzebował kogoś szybszego, zwrotniejszego więc postawił na Garcię. A wy już wyciągacie jakieś śmiechu warte wnioski, że ten jednak słaby, że nie wytrzymuje presji... Czasami po prostu, na boisku potrzebujesz zawodnika o innym profilu i tyle.
0
@skubi99 Przecież w każdym meczu, w którym gral Torres grali niepewnie w obronie i tracili bramki. Mecz z Chorwacją pamiętasz? Co się działo po jego wejściu?
0
@VenoM No zdarza się, że zawodnikowi nie idzie, tak ogólnie nie tylko w sporcie ale i w życiu bywa. Natomiast nie ma co wyciągać za szybko wniosków, wielu meczów Villarealu nie oglądałem, ale kilka i prezentował się naprawdę spoko w La Liga i LE.
1
@skubi99 No to tak jak Lenglet w Sevilli. Chociaż w Barcelonie pierwszy sezon też miał całkiem dobry.
0
@VenoM No właśnie i ja wcale nie uważam go a słabego. Teraz mu nie szło, powiedzmy odszedłby do jakiegoś Liverpoolu, grałby dobrze i wtedy nagle byłby świetnym stoperem? Zawsze lubiłem te słowa Xaviego (albo kogoś innego), że jak wygrywamy nie jesteśmy tak dobrzy, jak o nas piszecie i, że jak przegrywamy to nie jesteśmy tak słabi.
0
@skubi99 Mówisz o Lenglecie? Dobry stoper nie popełnia przez cały sezon juniorskich błędów, nawet na kadrze nie wyskakuje do główki. I to nie jest jakiś tak okres jego słabej gry, ale trwa to już ponad rok.