- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1228 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1228 Culés
5
Całe studia mi się wydawało, że mam predyspozycję na konstruktora przez duże K. Tak mnie zeszmacili na ostatnich dwóch rozmowach kwalifikacyjnych, że mam dość. Brutalne zderzenie z rzeczywistością. Strasznie to upokarzające gdy taka rozmowa uświadamia ci, że nadajesz się na konstruktora niższego szczebla... A Na pocieszenie jeszcze, jutro kolejny dzień w pracy której nie cierpię xD
5
@Elosek Nie od razu Kraków zbudowano.
0
@Elosek
Może konstruowanie kanapek w MCdonaldzie to twoje przeznaczenie? :P
0
@Elosek a jeśli to nie tajemnica to na jakim stanowisku pracujesz?
0
@Elosek Każdy kiedyś zaczynał, przyjmij się na juniora i okres próbny zweryfikuje ile jesteś wart.
0
@matirix20 W dziale dokumentacji technicznej. Czyli zbieram do kupy pracę konstruktorów, technologów i montażu. Nic co by mnie fascynowało :)
1
@Rust_Cohle Raczej nie koniecznie. To, że okazało się, że nie jestem na tyle bystry, kreatywny i pomysłowy żeby tworzyć projekty i prototypy nowych rozwiązań, to nie znaczy że nie mogę projektować np form wtryskowych. To tak jakby porównać grę w hiszpanii i ekstraklasie. W obu krajach piłkę kopią piłkarze. Ale nie ma co ich zestawiać obok siebie bo różnią się klasą. Tu jest podobnie. Trochę to kłuje w serce, ale cóż.
0
@Elosek Moja ostatnia rozmowa kwalifikacyjna wyglądała mniej więcej tak:
- Dlaczego chciałbyś u nas pracować?
- Mam nadzieję, że w trakcie tej rozmowy się okaże... W sumie to Wy do Mnie zadzwoniliście.
- No tak, a gdzie widzisz...O! Piwo warzysz?
- Eee, tak. Kiedyś częściej, teraz już okazyjnie.
- A dasz radę w biurze?
- Nie za bardzo.
- Ale przyniesiesz?
- Pewnie, tylko to nie jest typowy lager...
- Dobra, to jesteśmy w kontakcie
I dostałem pracę. Wpisz coś fajnego w CV :)