- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 708 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 708 Culés
5
Po tym co widzę dziś w internecie jestem prawię pewny że złota piłka będzie Leo.
Pod żadnym postem nie ma nawet grama szydery,ani jednej emotki "haha"żadnego negatywnego komentarza a głosy o złotej piłce dla Leo pojawiają się cały czas, tak jakby piłkarski świat nie widział innej opcji.
Żadnej negatywnej wypowiedzi gwiazd, żadnych innych opcji a za to mnóstwo postów i tym że Leo powinien wygrać w tym roku. Spotkałem się z wypisaniem statystyk Leo o 33 golach i ilus asystach i konwersacja się zakończyła. Jest wcześnie ale nie pamiętam żeby tak jednogłośnie było któregoś roku. Zwykle były, dwie trzy opcje, paru niedowiarków, ale teraz sukces kadry wszystkim dał jasną odpowiedź.
Oczywiście w tym wszystkim pomaga fakt, że pozostałe rozgrywki odbyły się bez znaczących faworytów.
Uważam,że zwycięstwo Włoch nic nie zmieni a Anglii nic nie da Kane czy Sterlingowi ze względu na hype na Leo.
Co sądzicie?
1
@jeyx77x wygra messi na 100%