- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
GreenNinja55555
19
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
0
Naprawdę dobrze ogląda się Legię Czesława Michniewicza. Każdy wie co ma grać, genialne jak na ten poziom wahadła, świetne dwie podwieszone 10, na 9 Pekhart i Emreli wydają się facetami na ten poziom.
Dużo gry piłka, wyprowadzenie często po ziemi gdzie akcja trwa po kilkanaście podań, Bodo miało nas zjeść techniką a na chwilę obecną to Luqinhas i Kapustka mogą im szkolenia robić jak się przyjmuje kierunkowo pod presją. Slisz i Andre fajnie dominują środek pola, oby tylko stoperzy nie odwalili niczego bo oni są najmniej pewni w tej układance, chociaż też nie ma dramatu. Chciałbym ich zobaczyć chociaż w LE w tym sezonie
5
@messi564 a teraz włącz mecz Legii albo się obudź
0
@Ghotti oglądam cały czas byczku
0
@messi564 TSOOO?! Przecież oni jednego kontrataku nie potrafią wyprowadzić bez jakiegoś chujowego podania. Padaka jak 150 a Ty piszesz, że fajnie się to ogląda? Niczym się to nie różni od meczu okręgówki.
0
@messi564 Daje im jeszcze dwie rundy. Potem eurowpierdol i chuj. Można się skupić na lidze.
1
@Grzbiet jeśli odpadną po dwóch kolejnych rundach to mają LE jeśli się nie mylę
0
@Grzbiet @Ghotti @kuz izi. Niedowiarki po słabszych 20min mnie krytykują, ja oglądam każdy ich mecz i wiem co piszę ;)
0
@messi564 wiedziałem że chcesz budować dom a teraz teczka na ciebie urasta i dodaje info że jesteś masohista
0
@Ghotti zbyt dużo o mnie wiesz, ale wiem, że prywatnie jesteś kibicem Orkana Sochaczew więc wybaczam Ci te wszystkie teczki.
0
@messi564 nie jestem po prostu to wyguglilem :D ten chłopak dostał jakąś pomoc ?
0
@Ghotti przecież wiem :D. Interweniowaliśmy w tej sprawie bezpośrednio do klubu, wciąż czekamy na odpowiedź, ale dostaliśmy zapewnienie z miasta (dzięki działaniom wolontariuszy MOPS'u), że będą w stanie pomóc temu chłopakowi (już pomagają tej rodzinie, wielodzietna - 6 dzieci). Więc jeśli Wisła Płock się nie wykaże inicjatywą pomocy to dołoży się do tego miasto Sochaczew z naszych funduszy