- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1413 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1413 Culés
3
Ahh, ten placek Dembele...
2021:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10347178#comment-10347200
2017:
https://www.fcbarca.com/78769-bein-sports-barca-uzgodnila-z-borussia-warunki-transferu-dembele-aktualizacja,dyskusja-5580686.html#comment-5580686
https://www.fcbarca.com/78451-barcelona-wciaz-bez-uksztaltowanej-kadry-na-nowy-sezon,dyskusja-5487726.html#comment-5487726
0
@Rewolucja123 to, ze chcialo Ci sie szukac postow z 2017 roku... podziwiam
1
@DawidekFCB Po wczorajszym poście zaczną się szpiedzy szukający chwały, tak jakby nigdy zdania ni można było zmienić xD
0
@Rewolucja123 dosc szybko zdanie zostalo zmienione i dobrze wiesz. Bo jestem fanbojem Neya. :) a ze byl nowym zawodnikiem trzeba bylo wiązać z nim jakies nadzieje przynajmniej na początku. Jestem ciekaw dlaczego nie poszukales postow o tym jak bardzo szybko to zdanie sie zmieniło. :) i jak szybko zostalem jego krytykiem. Jednakowoz szanuje, za bycie takim specjalistą. Jak wroce do domu, to moze sam poszukam w tej dacie. :)
0
@Rewolucja123
Typowa chorągiewka co mnie nie dziwi
0
@koksik2700 nie oszukujmy się każdy z nim wiązał wielkie nadzieję po zagraniach w Borussi ^^
0
@NaFazieHitman tylko, ze Dembele byl i jest plackiem. A to, ze nalezalo zyczyc powodzenia nowemu zawodnikowi to inna sprawa. Zachowywal sie jak debil i nadal sie tak zachowuje. A na pewno moje posty z tamtego okresu rowniez to odzwierciedlaly. Czyt. Krytyke zachowan w BVB. I fakt, ze nowym Neyem to on nigdy nie bedzie. Dosc szybko o tym pisalem, gdy reszta bronila jeszcze, ze "odpali".