- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
6
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
21 odpowiedzi
kodi77
82
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
CLS63AMG
34
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
2
Taśmy Florentino część części 6
21.02.2007 „Nie, ja sądzę, że co do [Juana] Maty, to Míchel go wykopał. To Míchel go wyrzucił, by grał jego syn. Tak, tak właśnie było”.
11.09.2006 „Míchel jest fatalnym trenerem. Nie wiem, czy o tym wiesz. Wstawił go tam De La Morena, żeby był trenerem Realu Madryt. Absolutnie, na pewno tak jest. Absolutnie tak. To protegowany De la Moreny, ale cóż, on nie jest trenerem. Co on trenował... Powtórzę ci: nie możesz trenować w Segundzie, gdy w Segundzie B poradziłeś sobie bardzo źle”.
11.09.2006 „Bo jeśli chcesz być z zawodu trenerem, musisz iść powoli i radzić sobie dobrze. Schuster to klasyczny przykład dobrego gościa, który będzie dobrym trenerem. Jestem przekonany, że będzie dobrym trenerem. Dlaczego? Cóż, zaczął nie wiem gdzie, przejął Jerez, potem coś, potem Levante i ja usłyszałem, jak mówi jedno: «Niech pan posłucha, ja ciągle nie jestem przygotowany, by trenować Real». Ja usłyszałem to od Schustera. Cholera, coś pięknego, co? Jak dobrze usłyszeć coś takiego od człowieka! I Schuster będzie dobrym trenerem. I jest też gość, który mówi: «Ja jestem Míchelem i muszę trenować Real Madryt, bo jestem Míchelem...». Skąd się to bierze? To jest zagubienie się, a ten, który się zagubi, to spada do Segundy B. A to jest tak wielka drużyna. To chłopcy, ale grają w piłkę jak anioły”.
17.02.2009 „Ci to chcą żyć z Realu. Oni chcą zarabiać na Realu. Nie wyobrażają sobie niczego innego. I to wszyscy: Buitre, Sanchís, Míchel, wszyscy... A może bez pensji? Człowieku, nie, ci goście też potrzebują pieniędzy. Nie myśl inaczej... Mają je, ale cóż, nie wyłożą ich na wybory. Ani na zabezpieczenie, ani na kampanię... [śmiech] Do tego ja jestem przyjacielem Sanchísa i chcę powiedzieć ci, że w tym przypadku mówię to znając sprawę”.
2
@Kusco15 Nic tu ciekawego nie ma nawet. :p
0
@Kusco15 ciekawe czy według Péreza jest jakiś spoko ziomek w świecie piłki xD
1
@The Game 10 Mówił wiele pozytywnych rzeczy aczkolwiek tutaj wybrano z wiadomych przyczyn td negatywne. Chociażby Schutera chwali