- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 774 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 774 Culés
0
Dobra, to teraz moja kolej, jeden z moich ulubionych zawodników :D
Co ta za piłkarz?
Grał z zawodnikami takimi jak:
Ever Banega
Paul Pogba
Adrien Silva
Romelu Lukaku
Powodzenia
2
@HighestInTheRoom dzisiaj chyba cały dzien bedą zagadki co to za pilkarz tutaj xD
Komentarz usunięty przez użytkownika
29
@Herato Zdecydowanie wole zagadki, niż to polityczne szambo :)
2
@Rust_Cohle Cavani nie grał z Lukaku
2
@HighestInTheRoom Nani?
0
@HighestInTheRoom Nani musi być
1
@JimMorrisonFCB Niestety nie, masz kolejną próbę ;P
1
@JimMorrisonFCB też to miałem pisać :)
0
@JimMorrisonFCB Nani grał z Lukaku?
1
@HighestInTheRoom daj podpowiedź jakąś
1
@Encore myslalem, ze tak, ale teraz widze ze sie mineli o 2 lata w Utd.
1
@JimMorrisonFCB Ja myślałem że może w Anderlechcie grali xd
0
@Encore Za łatwo będzie, ale dobra.
Pykał w jednym składzie razem z Ibrą ;D
1
@HighestInTheRoom Juan Mata? A nie in gra w Valencii xd
0
@HighestInTheRoom Bakayoko, a nie... bo Banega
0
@Encore Nope, ale z nim też grał
0
@HighestInTheRoom Kurde no nie wiem xD
1
@HighestInTheRoom Kwadwo Asamoah? A dupa, nie gral z Ibra.
2
@JimMorrisonFCB z Silvą nie grał chyba
0
@HighestInTheRoom A to pupularny zawodnik?
0
@klopx @JimMorrisonFCB Dokładnie, nie mieli okazji grać w jednej drużynie.
Póki co @Encore był najbliżej
0
@HighestInTheRoom a on gra jeszcze czy nie?
0
@HighestInTheRoom Poddaje sie.
2
@Encore Tak średnio, ale jego temat wiele razy się przewijał na LR.
@AntekGriezmann Tak, jest aktywnym zawodnikiem.
0
@HighestInTheRoom Chicharito?? Chociaz chyba z Silva nie gral;
0
@HighestInTheRoom Kondogbia? xD
0
@takisobiektos @klopx Niestety nie XD
0
@HighestInTheRoom A czy jest to zawodnik powyżej 30?
0
@HighestInTheRoom Koncz Wasc, wstydu oszczedz, bo juz mi mozg paruje.
1
@JimMorrisonFCB Czekaj bo to pewnie łatwe jest XD
0
@Encore Tak, przekroczył już tą granicę :D
11
@HighestInTheRoom Rojo?
1
@BarcaInfo Chyba zgadles
1
@BarcaInfo W życiu bym na niego nie wpadł.
5
@BarcaInfo No i mamy zwycięzcę, tak to Marcos Rojo ;D
1
@HighestInTheRoom Kurde szukałem właśnie w United ale nie obrońce XD
5
@HighestInTheRoom Było ciężko, ale ten Sporting Lizbona nakierował ;)
3
@BarcaInfo Kurde, moze bym zgadl za pare godzin, brawo.
0
Na początku za Banegę chciałem dać Messiego albo Aguero, ale wtedy byłoby to za łatwe.
1
@JimMorrisonFCB Trudne ze względu na tego Banege