- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1596 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
CLS63AMG
14
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1596 Culés
1
Teraz: jaka była konkretnie najlepsza filmowa scena jaką widzieliście i ta najbardziej efektowna?
1
@LeoMessiah Jak Jon Snow stał sam z mieczem podczas Bitwy Bękartów a jechały na Niego konie. :D
1
@LeoMessiah Najlepsze to przyjazd Rohanu pod Minas Tirith. Najbardziej efektowna to nie wiem ja lubię te absurdalne z Szybkich i Wściekłych. Jak choćby z najnowszej części z ciężarówką i granatem.
1
@clyde To chyba bardziej najgłupsza jaką widziałem :D
1
@LeoMessiah ostatnia scena z „Chłopaki nie płaczą” i do tego jeszcze na zakonczenie piosenka Marka Grechuty. Nic nie ma podjazdu do tego
1
@LeoMessiah No to tutaj wleci za to walka Obi wana z Anakinem na Mustafar. Generalnie dla mnie chyba najlepsza część Gwiezdnych wojen :D
1
@LeoMessiah mi się podobało :D
1
@LeoMessiah Wszystko zależy od gatunku filmowego. Aczkolwiek uwielbiam tą scenę (jak i wiele innych z American Pie). Ta jest tak głupia, a jednocześnie śmieszna, że kiedy bym jej nie włączył, to śmieję się na głos.
Podobnie jak ta scena ze Strasznego Filmu 2:
Z innych gatunków to np. Daenerys i jej słynny atak furii, kiedy dała upust wszystkim cierpieniom, które zaznała ona i jej ród :D Linku nie dam, żeby nie spoilerować.
1
@Kgorecki2500 No dla mnie też :) Ale jeszcze pod względem efektowności bym dodał końcową scenę z Rogue One jak Vader szlachtuje rebeliantów.
1
@LeoMessiah monolog Edwarda Northona w '25 Godzin' . Kto nie widział, polecam
0
@clyde No mi też. Ogólnie tamten cały odcinek był świetny. Jeden z najlepszych w GoT, ale po prostu ten jeden moment był trochę mało realistyczny ;)
1
@LeoMessiah Oj tak. Ta również. Genialna scena :)
1
@LeoMessiah no niby tak ale na pewno był spektakularny. W ogóle w GoT było mnóstwo super scen ^^
1
@LeoMessiah Najlepsza scena w historii kina to zbicie sztamy przez majora Dutcha z majorem Dillon.
Tutaj link do tej kultowej sceny:
I te muskuły. :D