- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 973 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 973 Culés
0
Czy na IO w siatkówce Rosjanie grają tak dobrze, czy Brazylijczycy tak słabo? A może częściowo jedno i drugie?
0
@Pawlak1992 Częściowo jedno i drugie.
0
@Pawlak1992 Jedno i drugie
0
@Pawlak1992 ogladalem ich mecz i po czesci to i to. Rosjanie grają solidnie i grają to z czego są znani czyli dobry serwis i atak. Szczególnie Wołkow robi świetną robotę. Z kolei Brazylijczycy wygladali jakby na zmęczonych i nie był to poziom siatkówki jaki prezentowali grając z nami w finale Ligi narodów.
0
@Pawlak1992 po części jedno i drugie
3
@kamilkrycha Rosja gra wybitnie na razie. Dominują blokiem, grają w obronie (a w ich przypadku to rzadkość), trzymają przyjęcie, a do tego świetny atak i zagrywka. Ich największa słabość to teoretycznie rozgrywający, ale obaj na razie wyglądają co najmniej dobrze. Patrząc na obecną formę to są dwa kroki przed resztą, ale zobaczymy jak będzie po fazie grupowej. Amerykanie na MŚ też sprawiali wrażenie zespołu nie do ugryzienia, a daliśmy im radę. Co do Brazylii to dużym problemem jest prawe skrzydło, bo Wallace i Alan grają po prostu słabo. Nie przystoi gwieździe jak Wallace mieć poniże 40% w ataku.
1
@osa91 masz rację choć mam wrażenie(albo nadzieje), że z tą max forma są trochę za wcześnie i na fazę pucharową może im się przytrafić jeden słabszy dzień i wpadka jak nasza z Iranem.
Nie ma co już przyznawać medali bo mamy na tyle mocny zespół, że możemy pokonać każdego i mam nadzieje, że nasi wyciągnęli wnioski z z top forma ruszą od ćwierćfinałów.
1
@kamilkrycha Dokładnie. Ja liczę że będzie jak na MŚ, czyli w grupie średnio, ale w fazie pucharowej odpalimy i zmieciemy Rosjan jak w Lidze Narodów.