- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1635 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
94 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1635 Culés
15
Teraz dla porównania (moim zdaniem) najlepsze okienko transferowe Barcelony ostatnich lat czyli 2014/15. Barca wydała 166 mln euro na transfery:
- Suarez (82 mln)
- Mathieu (20 mln)
- Vermaelen (19 mln)
- Rakitić (18 mln)
- Ter Stegen (12 mln)
- Bravo (12 mln)
- Douglas (4 mln)
...a zarobiła na transferach 81,5 mln:
- Sanchez (42 mln)
- Fabregas (33 mln)
- Bojan (2 mln)
- Dos Santos (1,5 mln)
- wypożyczenie Tello do Porto (3 mln)
Co wydarzyło się dalej w sezonie wie każdy. Nawet Mathieu wykonał swoje zadanie, a nawet więcej i zapewnił nam 3 punkty w lidze z Celtą oraz strzelił gola Realowi. Transfery Ter Stegena, Bravo czy Rakiticia to majstersztyk patrząc na niziutką kwotę transferu i stosunek ceny do jakości.
6
@LeoMessiah Ten za 4 mln najlepszym transferem.
7
@LeoMessiah Czyli najlepsze transfery miał Zubizaretta który następnie został za to zwolniony, po części przez kibiców bo na niego psioczyliśmy a że Bartomeu znał się gorzej niż my to posłuchał xD
Z drugiej strony popatrzmy jak nasze standardy spadły skoro w najlepszym transferowym okienku od lat kupiliśmy Douglasa, Vermaelena i Palacza :p
3
@don'T.R.I.P.e Właśnie już wtedy mnie to zastanawiało. Zubi poleciał jeszcze w trakcie sezonu, ale decyzja o jego zwolnieniu wydała mi się po prostu głupia. Później zorientowałem się, że podjął ją Bartomeu, więc nie byłem zdziwiony.
2
@don'T.R.I.P.e Ja tam wciąż psioczę bo z prawdziwym ŚO wyglądali byśmy lepiej(i pewnie wygrali więcej) co udowodnił transfer Sama.
@LeoMessiah @don'T.R.I.P.e no i pomimo zawsze niezłego poziomu jaki prezentował na murawie zakup z kontuzją gościa jak Verma podchodzi pod sabotaż.
2
@LeoMessiah Rudy był kozakiem, brama z realem a później zapewnił 3 punkty z Celtą popalając fajkę :D Pamiętam jak w Copa walnął z wolnego gdzieś z 30 metrów :D