- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 811 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 811 Culés
1
Agrounia zablokowała krajową 12 w okolicach Rękoraju. Nie dojedzie się więc bezpośrednio tą drogą z Tuszyna do Piotrkowa Trybunalskiego i na odwrót.
0
@tobiasson92 a jutro mają zablokować rondo koło A1 i S8 przy Piotrkowie. Chcą rozmawiać z Morawieckim
3
@tobiasson92 agrounia to kolejny rak jaki pojawił się w Polsce.
0
@ElTomas czemu?
0
@barcelonaLM najgorszy jest ten Kołodziejczyk, który robi wodę z mózgu. Jeździ po sklepach hipokryta i Pieprzy o niemieckich wędlinach i szynkach i o tym że Polski biedny przedsiębiorca nie może przez to sprzedawać w Polsce. Dlatego ten sam przedsiębiorca robi eksport tegoż Polskiego mięsa za naszą granice bo jest łasy na kasę. Nie wspominam już o tych niezdrowych niemieckich hiszpańskich warzywach i owocach w tych niemieckich i portugalskich sieciach sklepów. Polski rolnik to złoty człowiek, leje randap na pszenicę i udaje że jego produkt jest zdrowy :)