- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1513 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
16
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1513 Culés
1
Ktoś jeszcze w ogóle wierzy w te wypożyczenia w Barcelonie? Jak dla mnie to nie mają sensu gdy na miejsce wypożyczonego znajduje się od razu nowego następcę. Trincao poszedł na wypożyczenie i już nikt nie pokłada w nim nadziei za rok + od razu sprowadzili Demira. Alena odszedł w styczniu a tu od razu się pojawił nowy Moriba. Wypożyczenie miało by sens np. jakby odchodził na rok Nico a mieli by grać na śpd Pjanic i Busi(coś podobnego do FDJ, który po zakupie poł roku grał jeszcze w Ajaxie) , którzy mieli by się za rok z klubem żegnać. Aktualnie to jest tylko odroczenie sprzedaży i nic dziwnego, że niektórzy nie chcą na to iść, w szczególności Puig.
6
@Gaz Pedri w las palmas spędził rok na wypożyczeniu
2
@tbas No ale to coś jak FDJ, gdzie najpierw go kupili ale nie sprowadzali od razu do klubu przez co wchodził z czystą kartą. Nie szukali nowej osoby na jego miejsce.
0
@Gaz Pedri jakoś był wypożyczony.
0
@Gaz Wg mnie w ataku wypożyczenia w tym momencie są bardzo dobre, nie zapominajmy że nasz atak stanowi 3 zawodników +30 lat, a poza tym mamy zawodników podanych na kontuzje, lepiej mieć jakiś margines ma przyszłość, bo jest tłok i nie każdy będzie grać :)
0
@Gaz Zauważ, że z klubu nikt dobry nie jest wypożyczany. Może to nieco rzutować na tym, że taki zawodnik już do klubu nie wróci.
1
@Gaz "Ktoś jeszcze w ogóle wierzy w te wypożyczenia w Barcelonie? Jak dla mnie to nie mają sensu gdy na miejsce wypożyczonego znajduje się od razu nowego następcę."
Ale to jak? Powiniśmy wypożyczyć i zostawić dziurę na pozycji na 2 sezony, bo może wróci jako koks? xD
0
@kremowka2137 No skoro wypożyczamy bo ,,ktos nie złapie minut w Barcelonie'' po czym od razu inna osoba te minuty łapie to jaki jest sens wypożyczać ta pierwsza osobę? powinna być od razu definitywna sprzedaż, która zapobiegnie problemowi sprzedaży za rok. Wiekszosc wypozyczen u nas konczylo sie powrotem bo klub wypozyczajacy nie korzystal z opcji wykupu.
0
@Gaz Możliwe, że nikt też go nie chce kupić, skoro nie sprawdził się, to wolą wypożyczyć i potestować. To nie jest tak, ze Barca chce sprzedać, tzn. ze ktoś musi kupić. W przypadku gracza, który się "nie sprawdził" to bardziej klub sprowadzający jest w pozycji do dyktowania warunków.