- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1554 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1554 Culés
0
Kontuzja de Jonga jest szansą dla Puiga. Pomocników w tym momencie niemamy zbyt wielu więc kiedy jak nie teraz?
1
@Janiama Inni pomocnicy. Prędzej to szansa dla Nico, chociaż liczę na transfer do środka.
3
@Janiama nico sergio roberto. Puig powinien odejsc
1
@Janiama Raczej największą szansą dla Puiga jest to, że Pedri opuści pierwsze 2 mecze sezonu. W miejsce FDJ obstawiam, że największe szansę gry ma Roberto...
2
@kamilop @priest9999 Co z tego że inni pomocnicy? Nie ma de Jonga, Pedriego i Moriby to kto ma grać w pomocy?
0
@Janiama No właśnie teraz albo nigdy. Wczoraj akcje bramkową to Puig właśnie rozpoczął świetnym długim podaniem do Roberto, po którym było dużo miejsca z prawej strony. Potem jak wróci Pedri to może nie mieć już takiej szansy, chyba, że w pojedynczych meczach PK ale wątpię.
0
@Janiama To jest dobry moment zeby zlapal rytm grajac kilka meczow z rzedu. Zobaczymy, czy Koeman zdecyduje sie na takie rozwiazanie. W kazdym razie nieciekawa sytuacja w tej chwili jesli chodzi o dostepnosc pomocnikow...
0
@Janiama O ile zdrowie pozwoli Cou zagrać to na początku sezonu wyjściowy skład pomocy Busquets-Roberto-Cou, jeśli Cou nie będzie w pełni zdrowy to Puig chyba będzie mieć szansę.
1
@Janiama ni potrzebujemy pomocy, mamy 7 napadziorow i Lengleta, co się może nie udać?
0
@Janiama Busi i Nico. Formacja 3-4-3
0
@Janiama Czy ja wiem czy szansa, Gavi pewnie za chwile wróci i to on będzie jednak grał, ewentualnie Nico.
0
@Coutinho007 @kamilop dla mnie Puig jest słabym piłkarzem jak na poziom ligi hiszpańskiej dlatego czekam by dał mu szanse jeszcze raz Koeman by wreszcie pozbyć się tego zawodnika.
0
@Janiama Jako zmiennik może se być jeżeli mu ta rola odpowiada. Nie zarabia jakoś niewiadomo ile a tacy zawodnicy też są potrzebni bo jak to ktoś napisał nie można mieć 22 osobowej kadry gwiazd tzw Galacticos.
0
@Janiama Puig jest na tyle dziwnym piłkarzem, że widzę możliwość, szybkiego jego upadku po Barcelonie, ale również nie będę zdziwiony jak trafi na jakiegoś "Guardiole", który go zbuduje.