- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Ludzie, wy się martwicie Pedrim, że zmęczony, że to, że tamto, bla bla bla, a on jest w super kondycji! Wy nie macie pojęcia o fizyczności ludzkiej i o możliwościach atletów. Messi w 2008 grał finał igrzysk 23 sierpnia z Nigerią, a tydzień póżniej już w lidze po 90 minut całe mecze rozgrywał xD Ocknijcie się, dla Pedriego dobre jest to, że gra na igrzyskach, rozwija się chłopak, nabiera doświadczenia, a wy chcecie żeby się lenił na tapczanie jak wy?
2
@Woland10 czy messi w 2008 gral rowniez drogrywki na copa america? Pedri jest zajechany jak kobyla i potrzebuje 3tyg odpoczynku o ile klub w ogole mysli o graczu
0
@Woland10 Są jednak już pewne granice
0
@Woland10 Nawet maratończycy tną kilometry przed faktycznym maratonem po to żeby naładować baterie i zmniejszyć ryzyko kontuzji.
0
@Woland10 Chłopak ma 18 lat, znakomitą wydolność i jego organizm pozwala mu na dużo więcej, niż w przypadku 30 letnich piłkarzy. Cały czas otacza go sztab ludzi, którzy biorą pieniądze za to by utrzymać go w odpowiedniej dyspozycji. To jest zbyt wysoki poziom by dochodziło do sytuacji, że nikt nie reaguje na zmęczenie zawodnika. Ludzie tworzą teorie, wrzucają do sieci memy typu " I want to break free" i zarażają tym innych.
1
@don'T.R.I.P.e maratończycy są słabi, byli za słabi żeby zostać piłkarzami, to sobie biegają :P
0
@amanter Czy Pedri ma więcej minut od De Jonga?
1
@Woland10 Widziałeś jak on wyglądał w ostatnim meczu na IO? Polecam zobaczyć. Myślisz, że on nabierze doświadczenia jak będzie przechodził obok meczy ze zmęczenia jak tam? Zresztą nie tylko on, bo większość Hiszpanów co grała na ME w Japonii wygląda po prostu jakby grali mecz, 5 minut wcześniej wstając z łózka w środku nocy.