- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
20
Oskarżanie Laporty o syf, który pozostawił Bartomeu jest po prostu niesmaczne.
5
@Kettger A o głupie działania już po objęciu władzy jest smaczne czy też nie? :D
2
@Kettger Ja mam tylko pretensje, że cały czas mówił, że wszystko jest ok. Niepotrzebnie. Choć mam takie wrażenie, że jakieś to wszystko dziwne.
1
@Kettger Nie jestem za obwinianiem Laporty za syf Barto, ale mam pytanie techniczne którego dnia, miesiąca, roku nastepuje deadline, że to już syf Laporty będzie xD? W sensie mam nadzieje, że nie bedzie to wyglądać, jak np. w Realu mówili, że 3 LM Zidana to fundament Mourinho...
5
@kremowka2137 Przynajmniej jeden-dwa sezony. Człowiek jeszcze nie rozpoczął pierwszego, a już leci na niego hejt za sytuację finansową klubu, pozostawioną przez poprzednika...
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Kettger Nie zasłaniajmy Laporty Bartomeu, w sytuacji gdzie jak przoprzednik, okłamywał nas. Pytali się dziennikarze, jak sytuacja Leo, mógł powiedzieć, że jest git i druczki jakieś zostały, a nie 'wszystko idzie dobrze'. Wszystko długo trwało, a on cały czas to samo, czyli jednak nie szło dobrze.
2
@Kettger Wystarczyało nie podpisywać nowych kontraktów przed rozwiązaniem sytuacji ze "starymi"...
0
@Kettger Ok, nie neguję, tylko byłem ciekawy, aczkolwiek oczami wyobraźni będę widział psychofanów Laporty, którzy wszystko będą tłumaczyć Barto, choć co do sytuacji limitu płacowego i bajońskich kontraktów, tak właśnie jest.
0
@Kettger Mnie zastanawia, czy dotrzyma obiectnice które składał przed wyborami w zakresie naprawy finansów. Przypominam, że podczas prezentacji planu finansowego klubu przed wyborami stwierdził, że zredukuje dług klubu do poziomu poniżej 270mln przed sezonem 2022/2023. Jednym z kluczowych elementów, które wtedy poruszył wzrost dochodów z sponsoringu do poziomu 250mln(czyli ponad 50% więcej niż teraz). Jeśli te rzeczy spełni to mimo obecnej sytuacji będzie to świetna kadencja.