- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1369 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
125
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
macio_944
10
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
13 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1369 Culés
2
Ehh szykuje się kompletnie nowy projekt sportowy Barcy. Mam nadzieję, że za 3 lata klub się ustabilizuje finansowo. Na jakieś większe sukcesy na scenie Europejskiej myślę, że poczekamy 4-5 lat, wtedy młodzi nabiorą doświadczenia i poprowadzą drużynę (Fati, Demir, Nico, Araujo, Gavi, Pedri, Balde i ktoś jeszcze). Nowa generacja zawodników Barcy. Oby La Liga nie straciła na prestiżu przez limity płacowe i odejścia gwiazd jak Messi, Ramos, Ronaldo. Kibice, którzy kibicują Barcy od nie dawna myślą, że drużyna bez Messiego będzie grała lepiej. W pierwszej kolejce zderzą się z realiami i zdadzą sobie sprawę, że muszą uzbroić się w cierpliwość. Moje oczekiwania na następny sezon : Top 4 w La Lidze i wyjście z grupy Lm. Jeśli przejdą 1/8 bez Messiego to pozytywnie się zaskoczę. Według mnie są w stanie wygrać puchar Hiszpanii. Jeśli ktoś się że mną nie zgodzi to pamiętajcie - to tylko moja opinia z którą dzielę się na stronie kibiców Barcy. Vamos Barca
0
@FanBarcy123 Nie rozumiem na jakiej podstawie sądzisz że wychowankowie naszej szkółki mieliby być aż o tyle lepsi od wychowanków innych DOBRYCH szkółek...
przypominam że w topie ... nie ma żadnego zespołu który bazuje na wychowankach :)
My mieliśmy ogromnego farta tafiając złote pokolenie Messiego, Iniesty, Xaviego i innych to była wygrana w lotto.
Pokaż mi innego Super wychowanka który chociaż zbliżył się do poziomu złotego pokolenia ... do czasu Fatiego i Pedriego ( którzy i tak są niewiadomą)
ROBERTO ....