- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1351 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1351 Culés
23
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz w życiu tak beczałem jak teraz. Na konferencji płakałem, po niej było kilkadziesiąt minut spokoju i rozkleiłem się do reszty. Tyle dobrego, że są wakacje, bo jak nic musiałbym wziąć urlop na żądanie albo L4 na kilka dni. Szybko do siebie nie dojdę. Messi jest dla mnie zbyt ważną osobą, podobnie jak Barca jest zbyt ważnym klubem.
Cóż, są sytuacje, kiedy tylko płacz pomaga i nie można na siłę się przed nim wzbraniać.
Na koniec chciałbym pochwalić się tą niesamowitą pamiątką - autentyczna koszulka Barcy z własnoręcznymi podpisami wielu zawodników (12/13), w tym kochanego Leo. Jestem cholernie sentymentalny i cieszę się niesamowicie, że udało mi się ją zdobyć. Koszulki sklepowe z Messim, czy jakieś inne duperele mam. Jednak mieć coś stricte i bezpośrednio z nim związanego, wręcz namacalnie, to coś nieprawdopodobnego. Każdemu, kto kocha Leo życzę, aby kiedyś udało się jemu zdobyć jego autograf albo wykonać wspólne zdjęcie.
https://zapodaj.net/2f75d471d26ae.jpg.html
4
@LuisSalvano za chwilę Cię dzieciaki od 'xddd' zlinczują za to
1
@LuisSalvano Zazdro koszulki. Też uroniłem łzę na konferencji.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
6
@Gibbon_FCB nie no nie musi pokazywać wystarczy to konto :D
4
@LuisSalvano czuje to samo byku :( czuje jakbym stracił kogoś z rodziny
1
@Koors Wiem. Na szczęście ich zdanie nic nie znaczy. Teraz już tylko ich zgłaszam.
0
@KarwanLaMasia Dokładnie. Przecież to tak jakby mieć 17-letniego brata. Na swój sposób oczywiście.
2
@LuisSalvano Trzymaj się tam Luis dla mnie Barca to ukochany klub a Messi idol.
Barca da radę i wyjdziemy na prostą a Leo niech cieszy swoją grą nadal.
Vamos Barca, Vamos Leo
1
https://zapodaj.net/fcf710a146c4b.jpg.html
Tu jeszcze dodatkowa fota. Ech :((((
1
@Sysia11 Dzięki i również się trzymaj! Oby tylko wrócił za 2 lata na chociaż jeden rok :( Sam w sumie powiedział, że wróci. Oby też jako czynny piłkarz.