- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
113
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
15
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
1
Nie mogę w to uwierzyć, zaraz gramy z Sociedad a nikogo zdaje się to nie interesować.
Hmm, zastanawiające. Widocznie tematy zastępcze są bardziej w cenie.
Czy na murawę wybiegnie prawie taki sam skład, który pokonał wczasowiczów z Turynu? Chyba nie ma za bardzo innego rozwiązania. Nie wierzę, że mając do dyspozycji Pedriego, nie wybiegnie na murawę. Z kolei jeśli w składzie wyszedłby Roberto zamiast Demira, to chyba zacznę śpiewać psalmy w czasie meczów Barcy.
Ewentualnie Demir za Braitwaite'a z roszadą na prawą flankę i Roberto w pomocy.
Neto
Dest - Pique - Araujo - Alba
Demir - Busquets - Pedri
Griezmann - Braithwaite - Memphis
Jakie macie oczekiwania względem gry i wyniku?
PS. co z de Jongiem?
1
@Comentateiro Jedziemy z nimi równo.FDJ ma kontuzje.
2
@Comentateiro no powiem ci że memphisa nie wiadomo czy zagra:/
0
@Comentateiro może jeszcze zagrać Ktoś z 2ki Depay/ Griezmann. A na skrzydle Coutinho
0
@Comentateiro Memphis nie zagra ponieważ nie można go zarejestrować. Pewnie cały rok nie będzie grał, coś w stylu Ardy Turana i Vidala. To samo Garcia i Aguero chociaż ten ostatni i tak kontuzjowany to żadnej różnicy nie ma.
0
@Comentateiro Rozumiem że chcesz mecz oddać walkowerem skoro wystawiasz Memphisa w składzie?
0
@Bobo25 A co z nim?
3
@don'T.R.I.P.e @Bobo25 serio myślicie że Depay nie zagra ? I dlatego piszę na IG do zobaczenia w przyszłym tygodniu ? Po co siejecie panikę ? Laporta powiedział że starczy budżetu na zarejestrowanie nowych zawodników
2
@kaamil1910 Pewnie. W ciągu 24h zejdą z pensjami. Nie udało się od początku okienka, ale do jutra dadzą radę :D
0
@anxted pokaż mi jakiś wykres albo jakaś oficjalna informację że od tego zależy zarejestrowanie Depaya ;)
0
@kaamil1910 Mhm. No może masz rację. Może żaden z piłkarzy (poza Emersonem?) nie jest jeszcze zarejestrowany... bo nie. Tak żeby dać trochę emocji kibicom :D
0
@kaamil1910 Jaką oficjalną informację? a kto Ci oficjalnie teraz powie że nie da się ich zarejestrować? Przecież nie Laporta bo to by była kompromitacja.
Pełno jest info od dziennikarzy że przekraczamy budżet płacowy i tro jeszcze sporo, sam Laporta mówił o tym jakiś czas temu, a od tego czasu nie odszedł (poza Leo) nikt. To jak mają być zarejestrowani? No chyba że Tebas w końcu się ugnie, ale jak nie ugiął się przy odejściu Leo to tym bardziej nie bedzie tego robił np. dla jakiegoś tam Depaya.
0
@kaamil1910 Jak starczy budżetu? Przecież limit jest przekroczony a my nikogo nie sprzedaliśmy. Nie jest to możliwe. Nie jesteśmy sami, mnóstwo zespołów La Ligi ma ten sam problem.