- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1533 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1533 Culés
0
Jak ocenicie pobyt Fabregasa w FC Barcelonie? Według mnie rozegrał dobre trzy sezony, był nawet okres, gdy z Sanchezem ciągnęli cała grę ofensywną.
0
@AllBundy słaby do zapomnienia
1
@AllBundy Kozak totalny.
2
@AllBundy Bardzo pozytywnie. Szkoda że nie został rok dłużej
9
@AllBundy Wybitne jesienie i słabe wiosny, problem jest taki że o najważniejsze trofea walczy się głównie wiosną.
3
@marcin000019 Fabs słaby xD
2
@AllBundy trzeba było się ich pozbyć żeby ściągnąć Barcę Enrique.
Nie mniej jednak uważam, że Fabregasa nie Wilno było pościć mając na horyzoncie odejście Xaviego za rok. Alexisa też człowiek bardzo lubił. Szkoda,że ta dwójka nie odeszła w czasach przedpandemicznyvh bo byśmy na nich że 170 mln zarobil
0
@Gall w Chelsea też miał świetna pierwsza część sezonu, później już było widać regres
0
@jeyx77x bardzo lubiłem Sancheza, szkoda mi było kiedy odchodził
0
@AllBundy Rozegrał 3 dobre pierwsze rundy. Na wiosnę zawsze było słabo.
0
@AllBundy @Emhyr @DaPidejpi @Gall Ogólnie słabo. Na pewno każdy liczył na więcej. Przychodził jako gwiazda Arsenalu aby rządzić w pomocy. A z konieczności grał w ataku bo w pomocy przegrał rywalizację. Choć trzeba przyznać że na tamten moment miał ciężko..
No i te kluczowe rundy oraz mecze...