- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1695 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1695 Culés
15
Ja rozumiem różne rzeczy, ale ciśnięcie beki z ludzi, którzy prawdopodobnie całe życie (lub jego większą część) żyli w strachu i stanie wojennym, a z dnia na dzień dowiedzieli się, że szurnięci terroryści przejmują ich kraj, jest co najmniej nie na miejscu. Skoro uciekli się do tak desperackiego czynu jak próba ucieczki z kraju na podwoziu samolotu, to można sobie jedynie wyobrazić, jaki strach czuli. A może już nic nie czuli i uznali, że nie mają nic do stracenia. Tak czy inaczej robienie sobie jaj z osób, które nie zaznały i pewnie prędko nie zaznają normalności i spokoju, jest bardzo niesmaczne. Podejrzewam, że bez mrugnięcia okiem woleliby przenieść się do kraju, w którym do poważnych zmartwień zalicza się ewentualne zdjęcie TVN z anteny albo walkę miłośników tęczy o prawo do ślubów. Ja mogę sobie tylko wyobrażać jak to jest nie móc chociaż raz pójść spać bez obaw, że w każdej chwili może wybuchnąć w pobliżu mojego domu bomba albo jakiś świr w turbanie wystrzeli moją rodzinę.
1
@LuisSalvano zobacz sobie akcję z oblężenia tego samolotu. Tam 90% ludzi to mężczyźni. Raczej średnio bym sobie wyobrażał zostawić rodzinę, a samemu odlecieć. Sytuacja tragiczna to fakt, nie ma co temu zaprzeczać.
0
@LuisSalvano Talibowie to nie terrorysci to taka partia cos jak pis bardzo radykalni muzulmanie i tyle terrorysci to Al kaida. Niech robia rzad niech sobie zyja po swojemu tylko troche lagodniej niz ostatnio w koncu tyle sie gada o rownosci a jak za bardzo beda sie panoszyc to rosja i zachod ich spamietaja ;)