- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
0
Siemano, pierwszy raz na urlop wylatuje samolotem, jak to jest z przewozem alkoholu do Grecji? Można, nie można? Jeśli można czy musi być to butelka z banderolą? Do którego bagażu pakować (podręczny czy rejestrowany)? Potrzebuje trochę na ten temat informacji, ponieważ jestem zielony a wiadomo, że trochę się przyda bo drinki w all inclusive dupy nie urywają a wagowo z samych ciuchów maxa nie osiągnę
0
@cinero1996 tylko do bagażu rejestrowanego, jeśli się nie mylę to 10l na osobe jest limit. W podręcznym możesz mieć ale tylko jeśli kupisz na strefie bezcłowej, z tym że do Grecji ceny będą wysokie
0
@cinero1996 ładuj do rejestrowanego. Do kilku butelek nikt się nie przyczepi. Moi znajomy z Hiszpanii przywieźli chyba 10 win bez problemu.
0
@cinero1996 tylko w bagaż rejestrowany, nie ma problemu czy banderola czy nie. Polecam dobrze zabezpieczyć butelkę bo walizki na lotnisku są po prostu rzucane.....
0
@Xxxbarca4ever Rzucane to delikatnie mówiąc :)
0
@cinero1996 A ja się zapytam z ciekawości po co chcesz wieść alkohol na wakacje? xD Rozumiem że można sobie przywieźć coś lokalnego ale w tamtą stronę?
0
@Bykunn w grecji litr wyborowej kosztuje 45 euro więc cel chyba jasny.
0
@bartekvisca No ale jedziesz na wakacje po to żeby się najebać codziennie? :D No w sumie co kto lubi
1
@Bykunn Ja nie ale wnioskuje, że gościu po prostu chcę zaoszczędzić na alko :)
1
@Bykunn *wieźć* (wozić) trochę razi w oczy, bez urazy:-)
0
@kamyk_23 Tak, zauważyłem już jak się nie dało edytować :/ No cóż :D