- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1539 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
85 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1539 Culés
3
10 lat po premierze, Skyrim na najnowszych modach dalej roz***dala najnowsze tytuły grafą :-P Niestety za sprzęt potrzebny do uciągnięcia można by kupić auto. Dźwięki flory z prawdziwego lasu.. Z modami pod survival to wciąż najlepsze i najbardziej immersyjne, wirtualne zwiedzanie otwartego świata fantasy .
0
@koziar Szkoda ze nie ma wersji podciągniętej pod xboxa series x :(
0
@WiernyKibic111 Nie poszłoby na konsoli w takiej jakości.
1
@WiernyKibic111 będzie 11 listopada Skyrim Anniversary Edition :]
1
@Fenyx Na Annversary masz ponad 70 modów. Tutaj ponad 500. Przy takiej szczegółowej roślinności to pewnie tnie podczas walk na 3090 :-P
0
@koziar to i tak jest chyba 3 czy 4 raz odgrzewany ten sam kotlet :) Niech sobie i dodadzą miliony modów, ale żeby już porzucili projekt o nazwie "Skyrim" i wzięli się za kolejną część a przede wszystkim zmianę silnika.
0
@Fenyx Ale mody tworzą fani, nie Betshesda :-P
0
@koziar chwila chwila, bo się rozjechało wszystko Kolego :P napisałem powyżej, że będzie Skyrim Anniversary Edition i do tego piję, że Bethesda powinna już skończyć z projektem "Skyrim".
Mody to swoją drogą robią fani i niech robią sobie dalej, nikomu krzywdy tym nie robią :]
0
@Fenyx Z tego co kojarzę nowy elder jest zapowiedziany na 2024/25 więc powstaje. Mają tempo nie ma co.
0
@koziar w ogóle zanim powstanie coś nowego od Bethesdy lub R* lub CDP to będę musiał wybierać trumnę :P
1
@Fenyx lepiej poczekać dłużej i dostać konkretną gierkę, niż coroczne ochłapy w stylu Farcry, AC, BFy czy CODY.
0
@Chaoss pewnie masz rację :) Ale wiadomo jak to jest, człowiek już by chciał przytulić takie W4, RDR3, GTA IV czy TES VI i to najlepiej na raz :D