- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 869 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 869 Culés
0
Ciekawe jaki atak na Getafe, ale pewnie znając życie ten sam gdzie tylko Memphis coś będzie różnicy na boisku potrafił zrobić.. ehh
1
@Coutinho007 ciężko zrozumieć to co napisałeś :D
1
@Coutinho007 raczej na inny nie ma co liczyc, Depay, Griezz i Nazario. Trzeba czekac az sie te inne Bomble czy Cou pozbieraja no i Fati, wtedy mozna bedzie "mieszać" xd
1
@Mareeek2050 Że znowu zobaczymy wspaniałe Tridente to samo co było w meczu z Bilbao
0
@Tomek54321 No właśnie podobno Filipek ma być gotowy już na Getafe tak słyszałem :D
1
@Coutinho007 zobaczymy co nam teraz za "koncert" zgotuje
0
@Tomek54321 Nie nastawiam się na nic wielkiego :D
0
@Coutinho007 a ja bym sie wkoncu chcial mile zaskoczyc i zobaczyc namiastke Filipka z Liverpoolu... lub takiego co poprostu zrobi roznice bo z calym szacunkiem do Nazario.. ale nie... niech bedzie jakims jokerem gdzie czasem odbije mu sie pilka od sęka i wpadnie do bramki.. ale nie zeby byl w wyjsciowej 11.. no i ciekawe co bedzie z Ansu.. bo kazdy na niego czeka, a sie moze poprostu zalamac bo niewiaeomo czy chlopak to uciagnie
0
@Tomek54321 Najlepsze jest to gadanie "Walczymy o wszystko" a straszymy Braithem w ataku...
1
@Coutinho007 noo xd. Kazdy przeciwnik sie nas boi jak widzi Nazario przed soba xd
0
@Tomek54321 I Griezmanna bez dryblingu, który nigdy nie wchodzi w pojedynek z obrońcą rywala i ostatnio nawet nie oddaje strzałów.
0
@Coutinho007 noo Grizzu poki co zawodzi... ale licze na to ze za chwile sie odblokuje tak jak w tamtym sesonie i troche tych bramek nastuka